Johanna Udras ja Klaus Mark Kolpakov saavutasid esikoha

Otepääl eile toimunud noorte suusatajate mitmevõistlusel võitsid võrulastest esikoha Johanna Udras N16 ja Klaus Mark Kolpakov M20 vanuseklassis. Võistlus koosnes eraldistardiga jooksust, rullsuuskadel paaristõugetega mäkketõusust ja jõuharjutustest (rööbaspuudel nurksurumine, ühel jalal kükkimine, rippes jalgade tõstmine).

Viljar Kuljus sai maanteekarikasarja kokkuvõttes koha esikümnes

Viljar Kuljus saavutas jalgratturite tänavuse Filter maanteekarikasarja kokkuvõttes üheksanda koha. Seitsmeetapilise sarja viimaseks osavõistluseks oli üleeile toimunud 108 km pikkune Tallinna rahvasõit, kus Kuljus saavutas sarja üldvõitjaks tulnud Gert Jõeääre ja soomlase Aimo Pyykköneni järel kolmanda koha. Võitjale kaotas ta vaid nelja sekundiga.

Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste nimed ja numbrid

• Paremusjärjestus 1. Rõuge (finaalis Mihkel Liping, Janek Siska, Margus Tukk, Lauri Pilv, Tarmo Kullas, Reijo Künnapuu, Erik Roosik, Oliver Ossipov, Riho Ruusamäe, Siim Tillemann, Kristo Perli, Indrek Ivask, veel Priit Tiks, Tauri Laanesaar, Kristjan Kimmel, Tanel Tillemann, Karl Kirch, Tauno Kikas, Raul Rebane, Ragnar Rebane, Tarvo Piho), 2. Rantipol (finaalis Ville Tüve, Vjatšeslav Vassilenko,

Andre Kurg oli EMi etapil 26.

Andre Kurg piirdus nädalavahetusel rallikrossi EMi etapil Prantsusmaal Lohéaci rajal Super1600-klassis 26. kohaga. Sel hooajal esimest korda EMi etapil startinud Antsla valla autosportlane pidi tõdema, et selle raja jaoks sai ette valmistatud vale käiguülekanne, mis ei lubanud kiirel rajal masinast täit võimsust välja võtta. Samuti tuli tal kogu etapp sõita tal ilma roolivõimuta. Super1600 klassis

Kolmes vanuseklassis teeniti võidupunktid

Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel võitsid Võru FC Heliose U13 poisid eile kodus Tallinna JK Legioni 3:2 ja U15 poisid üleeile samuti kodus JK Lood 4:3. „Väga hästi, arvestades vastaste taset. Mõlemad väga heal tasemel vastaste vastu saadud magusad võidud. Mänguilu oli ka omajagu,” kommenteeris treener Jaanus Vislapuu. U11 ja U12 poisid käisid üleeile Tartus mängima sealse