Antsla mängib veerandfinaalis Fööniksiga

Antsla jalgpallimeeskonna vastaseks Eesti rahvaliiga B-tasandi veerandfinaalis loositi JSK Fööniks. JSK Fööniks tuli B-tasandil II alagrupi võitjaks, võites kümnest mängust seitse, viigistades kaks ja kaotades ühe. VII alagrupis esikoha võitnud Antsla jäi kaotuseta, kogudes kuus võitu ja kaks viiki. Mäng toimub Tallinnas ja peab olema peetud hiljemalt 17. septembriks.

Erik Saarts Eesti meestest kahel korral teine

Lätis Valmieras üleeile toimunud Eesti meistrivõistlustel veeslaalomis võitis Erik Saarts nii meeste ühesüstal kui ka ühekanuul hõbemedali. Eesti parimad selgusid võistluse Master of Koiva raames, kus Saarts oli ühekanuul absoluutarvestuses kümne mehe seas kuues ja ühesüstal 36 mehe seas 14. Hillar Irves sai ühesüstal 26. koha (Eesti mv 6.).

Sõmerpalu motoklubi pidi ISDE-l leppima 55. kohaga

Sõmerpalu motoklubi meeskond võistles eelmisel nädalal Prantsusmaal ISDE-l (International Six Days Enduro), kus nelja võistluspäeva järel oldi klubide hulgas veel kuuendal kohal, aga viiendal päeval jäi Elary Talul võistlus pooleli ning lõpuks tuli leppida 55. kohaga. Võistles 167 klubimeeskonda ning esikoht viidi Itaaliasse. Klubimeeskondade sõitjate individuaalses arvestuses sai Martin Leok C2-klassis kokkuvõttes üheksanda ja Veiko

Jätka lugemist →