Võru naiskond mängib karikasarja avaringis TTÜga

Eesti naiste võrkpallikarikavõistluste veerandfinaalpaaride tänasel loosimisel sai Võru VK naiskond vastaseks mulluse finalisti TTÜ/Tradehouse’i. Paari võitja läheb poolfinaalis vastamisi kas eelmisel hooajal meistriliigas hõbemedali võitnud Tartu Ülikooli või esiliiga naiskonna Ülenurmega. Nii veerand- kui poolfinaalides selgub edasipääseja kahe mängu kokkuvõttes. Kui mõlemad võistkonnad võidavad ühe kohtumise, määrab edasipääseja punktide arv. Nagu ikka, 3:0 ja 3:1

Suure Munamäe trepijooksu võitis rajarekordiga Han Hendrik Piho

Kolmandat korda toimunud Suure Munamäe trepijooksu võitis esmakordselt Han Hendrik Piho. Tema eilne võiduaeg 2.13,7 on uus rajarekord. Jooksu senine tippmark oli 2.27,6 ning selle omanik kaks aastat tagasi toimunud esimese jooksu võitja Eno Lukk. Eile saavutas Lukk Piho järel teise koha, kaotades talle 11,5 sekundiga. Kolmandaks tuli jooksu mullune võitja Mark Saarnik (+16,9). Naistest