Suur võidu saanud FC Vastseliina püsib esikolmikus

FC Vastseliina võitis täna Eesti jalgpallimeistrivõistuste III liigas koduväljakul Viljandi JK Tulevik III meeskonda kindlalt 7:1 (4:0) ja jätkab võitlust kõrge koha nimel. Skoori avas mängu avaminutitel Artur Paloki karistuslöögi järel Raul Juur. Teine värav tuli Paloki audiviske järel, kui peaga lõi värava Erki Alliksoo. Sama mees sepistas ka järgmise täistabamuse, lüües karistuslöögi otse ristnurka.

Triinu Hausenberg võidutses Tõnu Haljandi mälestusvõistlustel

Triinu Hausenberg võitis täna Elvas Tõnu Haljandi mälestusvõistlustel vabaklassis esikoha nii kahevõistluses kui ka suusahüpetes. Kerstin Miško kindlustas kahevõistluses võrulastele kaksikvõidu, suusahüpetes tuli kolmandaks. Võistlus läks arvesse ka noorte karikasarja etapina, kus MN14 vanuseklassis saavutasid mõlemal alal kolmikvõidu Sten-Jörgen Leis, Carena Roomets ja Kaspar Mill. MN12 vanuseklassis tuli Stella Troska kahevõistluses teiseks ja suusahüpetes kolmandaks

Võrumaa laskesuusatajate kuldne sprindipäev

Otepääl võisteldi täna suvebiatloni sprindidistantsidel Eesti meistritiitli nimel ning kuldmedali võitsid võrulased Rene Zahkna ja Regina Oja. Meeste 10 km distantsil tuli Zahknal käia vaid ühel trahviringil ning ta jõuds finšisse ajaga 25.57. Vanameister Roland Lessingut pidi trahviringi mõõtma kahel korral ning ta kaotas Zahknale 39 sekundiga, kolmandaks tuli neljal lasul eksinud Kalev Ermits (+1.06).

Taavi Kannimäe oli Jõulumäe rattamaratonil 15.

Täna Pärnumaal toimunud Jõulumäe rattamaratonil oli Võrumaa ratturitest 15. kohaga parim Taavi Kannimäe. 59 km pikkuse sõidu võitis Gert Jõeäär, kes lõpetas sõidu ajaga 2:17.00 ja edestas lähimaid konkurente poolteise minutiga. Kannimäe kaotas võitjale seitsme minutiga. Robi Niit sai 25. ja Alar Reiska 27. koha. Oma vanuseklassis (vastavalt U23 ja M50) tulid mõlemad teiseks, nagu

Navi Vutiselts sai mängus Tääksiga napi kaotuse

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liigas sai Navi Vutiselts täna kirja hooaja 15. kaotuse, jäädes koduväljakul Väimelas napilt 0:1 alla SK Tääksile. Mängu ainsa värava lõid külalised kohtumise 57. minutil. Liiga lõunapiirkonnas viimasel kohal olevad Navi vutimehed peavad oma järgmise mängu nädala pärast võõrsil tabeli teise FC Tarvastuga.

Võru Rolleri kiireim mees oli Raido Ränkel

Kubijal täna toimunud rullsuusatamisvõistlusel Võru Roller oli 11 km vabatehnikadistantsil kuue mehe konkurentsis parim Raido Ränkel, kellele see on sellel võistlusel esimene esikoht. Teise koha sai Han Hendrik Piho (+1.11,2) ja kolmanda koha Aivar Rehemaa (+1.22,4), neljas oli nende järel Marko Kilp (+1.51,19). Kahest naisest oli 8,8 km pikkusel rajal kiirem Anette Veerpalu. Meeste esikolmik

Laura Joonas võitis esimese individuaalse Eesti meistrikulla

Laura Joonas võitis eile hilisõhtul Lääne-Virumaal Palmses Eesti meistrivõistlustel orienteerumise öisel rajal kuldmedali. Naiste 6,4 km pikkuse raja läbimiseks kulus 23aastasel OK Võru orienteerujal aega 58.48. Teiseks tulnud Margret Zimmermanni (OK Kape) kaotas talle 1.56 ja pronksmedali teeninud klubikaaslane Eleri Hirv 3.21-ga. Joonas tuli täiskasvanute seas individuaalalal Eesti meistriks esmakordselt. Varem on ta neli kuldmedalit