Tanel Leok saavutas Hollandis hooaja parima tulemuse

Tanel Leok tegi täna Hollandis Assenis motokrossi MMi etapil head sõitu ning saavutas MXGP-klassis kaheksanda koha, mis on tema tänavuse hooaja parim tulemus. Sel hooajal Husqvarna tsikliga kihutav Võrumaa motomees lõpetas mõlemad sõidud üheksandana. Etapivõidu võttis mõlemad sõidud võitnud hollandlane Jeffrey Herlings (KTM). Esimeses sõidus tuli Leok avaringilt 14. kohal, aga näitas edaspidi väga head

Helios suutis Piraaja hambust ühe punkti ikkagi välja rebida

Võru FC Heliose jalgpallimeeskond viigistas täna Eesti meistrivõistluste II liigas võõrsil Tallinna JK Piraajaga 2:2, seejuures tuldi välja 0:2 kaotusseisust. „Raske mäng vihmasel ja libedal staadionil, kus mehed vaatamata oma vigadele lõpuni võitlesid. 0:2 kaotusseisust on hea välja tulla, aga see, kuidas sinna jäime, on mõttekoht. Peame edaspidi hoolikamalt mängima,” kommenteeris Võru meeskonna treener Jaanus

Martti Nõmme laeks jäi Venemaal 39. koht

Martti Nõmme sai täna Venemaal Tšaikovskis suusahüpete suvise GP-sarja etapil 39. koha. 91,5 meetri pikkuse hüppe eest sai Nõmme punkte 88,9, Tema võistkonnakaaslane Artti Aigro oli 33. Esikoha võitis sloveen Anze Lanisek 109,5 meetri pikkuse hüppe ja 129,2 punktiga. Eile pidi Nõmme kvalifikatsioonis 60 mehe seas leppima eelviimase kohaga ja põhivõistlusele ei pääsenud. Võrulane hüppas

Rene Zahkna tegi Eesti meistrivõistlustel kuldse duubli

Rene Zahkna võitis Otepääl toimunud Eesti meistrivõistlustel suvebiatlonis eilsele sprindikullale lisaks samasuguse autasu ka tänases jälitussõidus. Kui eile pääses Võru laskesuusataja tiirus ühe trahviga, siis täna tuli tal käia neljal trahviringil. Sellest hoolimata suutis Zahkna kogu võistluse jooksul liidripositsiooni hoida. Finišisse jõudis ta ajaga 34.41 ning edestas samuti neljal lasul eksinud Roland Lessingu 37 sekundiga.

Ivar Ivanov jäi esimesena medalita

Ivar Ivanov saavutas Eesti meistrivõistlustel maratonijooksus ajaga 2:32.54 neljanda koha. Eesti meistritiitli võitis Argo Jõesoo (aeg 2:28.15), hõbeda teenis Raivo Alla (2:30.46) ja pronksi Taavi Tambur (2:31.38). Eesti meistrivõistluste medaleid jagati tänasel SEB Tallinna maratonil, kus Ivanov jõudis finišisse seitsmendana. Kolmikvõidu saavutasid Keenia jooksjad. Esikoha saavutas ajaga 2:09.22 Kiprotich Kirui, kes lähimaid konkurente edestas enam

Tauno Tamm tuli inglise sportingus Eesti meistriks

Tauno Tamm tuli eile Elvas Eesti meistriks inglise sportingus. Koos finaaliga lastud 160 märgist tabas ta 134 ehk kaks rohkem, kui hõbemedali teninud Veikko Tihvan Ida-Virumaalt. Varem on 30aastane Mõniste vallast pärit laskur samas harjutuses Eesti meistriks tulnud ka 2015. aastal. Kaupo Kindsigo tabas eile 140 märgist 102 ning jagas 21.-22. kohta (Eesti mv 19.-20.).

Tugev vihm rikkus noorte krossiarja viimase etapi

Harjumaal Tuula krossirajal tõmmati eile joon alla tänavusele Eesti noorte motokrossi karikasarjale. 85 cm3 klassis sai Mikk Kallion neljanda koha ja tuli hooaja kokkuvõttes viiendaks. Kuna tugev vihm muutis raja peaaegu läbimatuks, peeti võimsamate tsiklite klassides vaid üks võistlussõit ning väiksemates klassides tuli piirduda kvalifikatsiooniga.

Veoautokrossis on Võrumaa mehed kullakonkurentsis

Veoautokrossi tänavustel Eesti meistrivõistlustel madistavad nii GAZ 53 klassis kui ka veobagide seas kuldmedalite eest omavahel Võrumaa mehed. Eelviimasel etapil eile Tapal võitis GAZ 53 klassis esikoha Erko Sibul, teisena ületas finaalis lõpujoone Mikk Mäesaar ja kolmandana Illimar Hirsnik. Enne viimast etappi on võrdselt 76 punkti Mäesaarel ja Toomas Repil, vaid punktiga jääb neist maha