Parksepa korvpallipoisid jätsid esikohakarika koju

26. Parksepa korvpalliturniiril võitis U15 vanuseklassi poiste konkurentsis esikoha võõrustajate meeskond, sama vanuseklassi tüdrukutest oli parim Tartu Kalev. Nädalavahetusel Parksepas toimunud turniiril võitsid Parksepa SK/Võru poisid kõik viis mängu. Enim vaeva tuli näha teise koha saanud Puiga APSi alistamisega, kes mängiti üle 35:27, kõiki teisi vastaseid võideti kümne või enama punktiga. Võitjate treenerile ja turniiri

Tanel Leok tuli kahekordseks Eesti meistriks

Lätis Cesises sõideti eile Läti motokrossi meistrivõistluste viimane etapp, mis oli ühtlasi ka Eesti meistrivõistluste finaaletapiks. Nii MX1- kui ka MX2-klassis krooniti Eesti meistriks Tanel Leok ning medaleid jagus teistelegi Sõmerpalu motoklubi meestele. MX1-klassi avasõitu asus juhtima lätlane Toms Macuks, kuid peagi möödusid temast Priit Rätsep (Honda, PMC Addinol Honda Racing) ja Harri Kullas (Husqvarna,

Sõmerpalu motoklubi korjas karikasarjast esikohti

Nädalavahetusel jõudsid lõpule endurosprindi Eesti karikavõistlused, kus põhiklassides võitsid kõik esikohad Sõmerpalu motoklubi mehed. Viimane etapp toimus laupäeval Pärnumaal Jõesuus. Sõideti 20 km pikkusel ringil, mis sisaldas ühte enduro- ja ühte krossikatsest. Sõltuvalt masinaklassis läbiti ringi neli või kolm korda. Absoluutarvestuses võitis esikoha Martin Leok, kolmikvõidu kindlustasid Sõmerpalu motoklubile Veiko Rääts ja Elary Talu. Kõik

Team Rattapood Cup oli Haanja rattaklubile edukas

Laupäeval sai lõpu maastikurattasarja Team Rattapood Cup tänavune hooaeg, kus loorbereid lõikasid ka Haanja rattaklubi sõitjad. Sarja viimane etapp Viimsis oli ühtlasi Tallinna meistrivõistlused maastikurattakrossis. Tarmo Mõttuse sõnul oli porine ja juurikane rada füüsiliselt nõudlik ja seda ei saanud lõdvalt võtta, sest pidevalt võis mõnel libedal juurikal eksida. „Samas polnud ka kõva pinnast palju ja