Timo Sild jooksis MK-etapi lühirajal esikümnesse

Šveitsis jätkuval orienteerumise MK-sarja finaalvõistlustel saavutas Timo Sild täna lühirajal üheksanda koha. Kaksikvõidu 5,5 km pikkuse ja 275 tõusumeetriga rajal said kodupubliku rõõmuks Matthias Kyburz (võiduaeg 33.31), kes võitis ka eilse pika raja, ning Daniel Hubmann (+0.56). Kolmanda koha viis Rootsi Emil Svensk (+1:57). Timo Sild kaotas võitjale 3.32-ga. Võistluse järel tõdes ta, et tuli

Eesti meeskond pääses kindlalt rahvuste krossi finaali

Inglismaal Matterley Basini rajal sõideti täna selle aasta rahvuste motokrossi kvalifikatsioon ning Eesti koondis, kuhu kuulub ka Tanel Leok, pääses kindlalt homsesse finaali. Oma 17. Rahvuste krossil osalev Tanel Leok (Husqvarna) tegi Open klassis samuti hea stardi ning oli juba algusest peale esikümnes. Sõidu lõpuosas püüdis ta 8ndal kohal oleva iirlase Graeme Irwini kinni ning

Võru FC Helios võttis teist vooru järjest ülitähtsa võidu

Võru FC Helios surus põlvili juba teise lähikonkurendi järjest – kui nädal tagasi alistati võõrsil Jõgeva SK Noorus-96, siis täna mängiti Võrus numbritega 6:2 (4:0) üle Tartu FC Merkuur. Võru jalgpallimeeskond on nüüd juba tosin mängu järjest kaotuseta ning II liiga põhja-idapiirkonnas endiselt teisel kohal. „Võit oli väga oluline ja võitleme üleminekumängudele viiva koha eest

Raido Kiss saavutas EKSLi meistrivõistlustel teise koha

Eile Tamsalus toimunud Eesti koolispordilidu meistrivõistlustel valikorienteerumises sai Võru gümnaasium 10.-12. klasside arvestuses võistkondliku neljanda koha. Teise koha tõi Võru gümnaasiumile Raido Kiss, tüdrukutest jõudsid esikümnesse Kristina Haug kuuenda ja Signe Kallion kaheksanda kohaga.