Kristofer Lupp saavutas superkrossisarjas topeltvõidu

Kristofer Lupp võitis täna Raplamaal Ohekatku rajal sõidetud Eesti superkrossi karikavõistluste hooaja viimasel etapil esikoha nii esiveoliste autode arvestuses kui ka superfinaalis saavutas ka hooaja kokkuvõttes mõlemas võistlusklassis esikoha. Hooaja viimasel etapil oli kavas ka mehaanikute sõit, mille võitis Rainer Umbleja. Kristofer Lupp superfinaali võitjana autasustamispoodiumi kõrgeimal astmel. Foto: erakogu

Eesti saavutas rahvuste motokrossil kaheksanda koha

Eesti koondis, kuhu kuulus ka Tanel Leok, tegi Inglismaal Matterley Basini krossirajal sel nädalavahetusel toimunud rahvuste motokrossil rasketes oludes hea võistluse ja jõudis taas esikümnesse. Esikoha võitis neljandat aastat järjest Prantsusmaa. Esimeses sõidus tulid rajale MXGP- ja MX2-klassi sõitjad. Sõidu võitis kodupubliku rõõmuks Max Anstie, eestlastest sai Priit Rätsep 13. ja Harri Kullas 20. koha.

Orienteerumise MK-sari lõppes sprinditeatega

Orienteerumise MK-sarja finaaletapi Šveitsi lõpetas tänane spriunditeade, kus Eesti I (Annika Rihma, Timo Sild, Kenny Kivikas, Evely Kaasiku) sai 16. (riikide arvestuses 9.) ja Eesti II (Kerstin Uiboupin, Kristo Heinmann, Lauri Sild, Daisy Kudre) 31. koha. Esikoha võitis Rootsi II (Helena Bergmann, Martin Regborn, Oskar Sjöberg, Sara Hägström).

Võrumaa meistrite nimistu kettagolfis algab Innar Raagiga

Esimesed Võrumaa meistrivõistlused kettagolfis võitis Innar Raag (tulemus –8). Hõbemedali teenis täna Kubija kettagolfirajal toimunud jõuproovil 42 mehe konkurentsis Kert Joakit (–4) ja pronksi Erki Alliksoo (–3). Viimane sai kirja ka päeva ainsa hole-in-one’i. Kahest naisest oli parem Ivonne Ossis (+24) ning noortest võitis esikoha Andre Viitkin (+3). 50+ vanuseklasis võidutses Kuldar Kruuda. Esimeste kettagolfi

Võru Heliose duubel on eesmärgile lähedal

Võru FC Heliose duubel alistas FC Jõgeva Wolves II meeskonna täna Väimelas 3:1 (2:1) ning viimase vooru mängust on Võru jalgpalluritel nüüd vaja veel vaid vähemalt viiki, et otse III liigasse tõusta. Tänane mäng oli vaja võrulastel kindlasti võita ning kolm punkti ka võeti, ehkki nende kättesaamiseks tuli arvatust rohkem vaeva näha, sest Jõgeva meeskond

Kail Piho laeks Planicas jäi 45. koht

Kail Piho sai kahevõistluse suvise GP-sarja etapil Sloveenias Planicas eile 45. koha, täna aga diskvalifitseeriti nõuetele mittevastava võistluskombinesooni tõttu. Mõlemal päeval võitis esikoha Magnus Moan (Norra). Eestlastest oli heas hoos Kristjan Ilves, kes sai eile 11. ja täna viienda koha, Karl-August Tiirmaa oli vastavalt 25. ja 29. Kail Piho. Foto: Katja Diegler

Martti Nõmme hõivas kohad neljanda kümne alguses

Suusahüpete suvise kontinentaalkarikasarja etapil Saksamaal Klingenthalis sai Martti Nõmme eile 32. ja täna 34. koha. Eile mõõdeti Võru noormehe hüppe pikkuseks 129 meetrit, võitjaks tulnud Joachim Hauer (Norra) sai kirja 134 ja 134,5 meetri pikkused hüpped. Täna lendas Nõmme 129,5 meetri peale, esikoha võitnud Tilen Bartol (Sloveenia) tegi 146- ja 145meetrised hüpped. Eestlastest võistlesid Klingenthalis

Aigar ja Martin Leok võtsid kaksikvõidu

Pärnumaal Paikuse vallas Reiu liivakarjääris eile toimunud Eesti kestvuskrossarja etapil saavutasid soolotsiklite sõidus absoluutarvestuses kaksikvõidu vennad Aigar ja Martin Leok, esimene noppis esikoha E2- ja teine enduroklassis. Jan Jakobson lõpetas viiendana ja sai E1-klassi esikoha. Timmo Mõts oli kümnes (E2-klassi 5.).