Armin Pilv saavutas Läti mäestlaskumissarjas teise koha

Armin Pilv saavutas eile Lätis Ozolkalnsis meie lõunanaabrite mäestlaskumissarja viimasel etapil M18 vanuseklassis teise koha ja tuli teiseks ka viie etapi kokkuvõttes. „Kuna eelmisel päeval oli Haanja 100 [rattamaraton], siis järgmiseks päevaks kahjuks mul enam vajaminevat teravust ei olnud ja ka sõidud ei sujunud kõige paremini – esimeses sõidus tegin kohe alguses vea ja ka

Mari-Liis Mõttus võitis Elva cyclokrossi

Elvas eile toimunud Eesti cyclokrossisarja teisel etapil võttis Mari-Liis Mõttus naiste arvestuses veenva esikoha. Meeste eliitklassis võidutses Caspar Austa, Viljar Kuljus tuli viiendaks. Seenior 3 klassis oli parim Alar Reiska. Tarmo Mõttus tuli Seenior 2 klassis teiseks ja Matthias Mõttus M12 klassis tuli kolmandaks. Sarja järgmine võistlus toimub 7. oktoobril Tallinna külje all Koidu külas.

Erko Sibul ja Mart Henning tulid Eesti meistriks

Tänavused autokrossi Eesti meistrivõistlused jõudsid lõpule üleeile Võrumaal Matsi rajal peetud võidukihutamisega. Võrumaa meestele traditsiooniliselt edukal alal võitsid tänavu kulla Erko Sibul GAZ 53 klassis ja Mart Henning superbagide klassis. GAZ 53 klassis oli enne viimast etappi põnev seis, sest kolm medalinõudlejat mahtus kahe punkti sisse. Kuna kolmikust ühel, Toomas Repil jäi võistlus tehniliste probleemide

Heliose noorte punktisaak jäi napiks

Võru FC Heliose järelkasvumeeskondade läinud nädala punktisaak Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustel jäi napiks. Ainsa viigipunkti teenisid U11 poisid, kes mängisid üleeile võõrsil FC Elvaga 5:5. U15 meeskond kaotas samal päeval kodus JK Kärdla LM-ile 1:2. Eile peeti kaks mängu võõrsil ning U13 poisid jäid Tallinna FC Ajaxile alla 1:5 ja U12 poisid FC Otepääle 0:2.

Laura Joonas oli Suunto Gamesil kiireim naine

Laura Joonas võitis Järvamaal Valgehobusemäel nädavahetusel toimunud orienteerumisvõistlusel Suunto Games mõlemal võistluspäeval naiste konkurentsis esikoha. OK Võru orienteerujatest saavutasid Joonas Halapuu (M18) ja Airi Alnek (N50) kahe päeva kokkuvõttes teise koha ning Jürgen Joonas (M14) tuli kolmandaks.