Rõuge tiim tuli tänu ühele enamväravale 6.-9. klasside meistriks

Võrumaa 6.-9. klassi poiste jalgpallimeistriks tuli Rõuge põhikooli meeskond. Teise koha saavutas 13 võistkonna konkurentsis Võru Kesklinna kool ja kolmanda koha Parksepa keskkool. Kaks paremat võistkonda tegid finaalturniiril omavahel 1:1 viigi ja alistasid kõik teised vastased ning määravaks sai lõpuks väravate vahe – Rõugel oli see 12-1 ja Võru Kesklinna koolil 11-1. Rõuge kooli meeskonnas

Hando Allmann võistles Austrias juunioride EK-l

Hando Allmann sai nädalavahetusel Austrias Fürstenfeldis toimunud juunioride Euroopa karikavõistlustel orienteerumises M18 vanuseklassi tavarajal 54. ja sprindis 47. koha. Mõlemal individuaaldistantsil võitis esikoha norralane Elias Jonsson. Eesti poistest oli tavarajal 12. kohaga parim Kaarel Vesilind ka sprindis 24. kohaga Andres Rõõm. Võistlejaid oli mõlemal distantsil ligi 70. Hando Allmann. Foto: JEC2017

Parksepa SK/Võru naiskond alustas kaotusega

Parksepa SK/Võru naiskond alustas naiste korvpalliliiga mänge üleeile Ilmatsalus 34:50 (20:23) kaotusega Tähtvere esindusele. Võrulannadest oli 10 punktiga resultatiivseim Tiina Kõva, Tähtvere naiskonna parimana viskas Maarja Kalma 12 silma. Liigas mängib alanud hooajal 12 naiskonda ning neist kolm paremat pääseb ka naiste meistriliiga play-offmängudele. Parksepa SK/Võru ja Tähtverega kuuluvad ühte alagruppi veel Payless Rapla, Keila

Balti liiga meeskondades mängib kuus võrulast

Läinud nädalal peeti meeste võrkpalli Credit 24 meistriliiga uue hooaja esimesed mängud. Võru meeskond sel tasemel küll juba mitmendat aastat enam kaasa ei löö, kuid võrulasi jagub siiski mitmesse võistkonda: Joonas Popman kuulub Rakvere VK, Rasmus Rohumets ja Tarvo Täht TTÜ, Albert Hurt Selver Tallinna, Henri Provotorov Bigbank Tartu ning Tamar Nassar Pärnu VK rivistusse.

Martti Nõmme kvalifikatsioonisõela ei läbinud

Martti Nõmme piirdus eile Saksamaal Klingenthalis suusahüpete suvise GP-sarja etapil kvalifikatsioonis 60. kohaga ja tänasele finaalvõistlusele ei pääsenud. Võru noormehe hüppe pikkuseks mõõdeti 113 meetrit, kvalifikatsiooni võitnud poolakas Dawid Kubacki lendas 137,5 meetrit. Eestlastest pääses ainsana edasi 41. koha saanud Artti Aigro. Võistles 76 meest.