Spordistipendiumi saab kolm Võrumaa sportlast

Kultuuriminister Indrek Saar kinnitas 2017. aasta teise poolaasta riiklikud spordistipendiumid. Nagu esimesel poolaastalgi, on stipendiumisaajate seas Võrumaalt laskesuusatajad Regina Oja ja Tarvi Sikk, lisandunud on aga ka motosportlane Tanel Leok. Stipendiumi suurus on 1075 eurot. Spordistipendium on sportlike tipptulemuste stimuleerimiseks mõeldud riiklik toetus, mida kultuuriministeerium eraldab kaks korda aastas. Käesoleva aasta toetuste kogusumma on 143

Võru noor tantsupaar võitis Leedus esikoha

Võru tanstupaar Marco Kindsigo – Lisete Marjapuu saavutas nädalavahetusel Kaunases toimunud rahvusvaheline tantsuvõistlusel oma vanuseklassi (12-13aastased) standardtantsudes esikoha ning tuli Ladina-Ameerika tantsudes kuuendaks. Võistluse tase oli treeneri sõnul äärmiselt tugev, kuid vaatamata pikale päevale pidasid noored hästi vastu.

Võrumaa ratturid jätkasid cyclokrossisarja heade tulemustega

Cyclokrossi Eesti karikasarja üleeilsel etapil Saue vallas võitis Mari-Liis Mõttus naiste eliitklassis kindla esikoha, tehes kõikidele konkurentidele 2,5 km pikkusel rajal ringi sisse. Meeste eliitklassis saavutas Viljar Kuljus Martin Loo ja Caspar Austa järel kolmanda koha. Võitjale kaotas Kuljus 3.44-ga. Alar Reiska võitis esikoha Seenior 3 klassis. Teiseks tulid Tarmo Mõttus Seenior 2 klassis ja

Aigar ja Martin Leok tulid Eesti enduromeistriks

Aigar Leok võitis nädalavahetusel enduro Eesti meistrivõistluste viimase etapi ja krooniti E1-klassis Eesti meistriks, E2-klassi kuldmedali teenis Martin Leok. Eesti meistrivõistlused leidsid lõpplahenduse Harjumaal, Arukülas, kus sõideti hooaja viies etapp. Lisaks selgusid võistlusel Balti meistrid. Viimase etapi ringi pikkus oli 55 km, mis koosnes enduro-, krossi- ja ekstreemkatsest. Esimesel päeval sõideti kolm ringi ja teisel