Võru FC Helios II sai esimeses üleminekumängus napi kaotuse

Võru FC Heliose duublil tuli täna Kehras peetud esimeses III liiga üleminekumängus Anija JK-ga vastu võtta küll 0:1 kaotus, aga korduskohtumises üritavad Võru jalgpallurid seeria enda kasuks pöörata. Heliosel ei saanud mitu vanemat meest nädala sees töökohustuste pärast mängule minna ning puudujaid oli ka vigastuste ja kollaste kaartide tõttu. Nii moodustasid lõviosa meeskonnast täna otse

Kestvuskrossikullad Võrumaa motomeestele

Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon teatas täna, et laupäevale, 14. oktoobrile planeeritud Haapsalu kestvuskross jääb seoses väga halbade ilmastikuoludega ära. Võistlust edasi ei lükata ega asendata, mis tähendab, et tänavustel Eesti meistrivõistlustel piirdutakse kolme etapiga. E2-klassis tuli Eesti meistriks Aigar Leok, E1-klassis Jan Jakobson ning enduroklassis Martin Leok, kõik kolm teenisid oma võistlusklassis maksimumpunktid. Võrumaa motomeeste edu

Võru U18 poisid jõudsid Eesti karikavõistluste finaalturniirile

U18 vanuseklassi Eesti võrkpallikarikavõitlustel pääses Võru spordikooli meeskond esikuuiku finaalturniirile, naiskonnal seisavad ees mängud 7.–11. kohani. Võru poiside edestasid koduväljakul peetud tsooniturniiril Põlva VK Vollyt, Pärnu spordikooli II võistkonda ja Jõhvi spordikooli. Tüdrukutel tuli Rakveres sealse spordikooli järel leppida teise kohaga, edestati aga SK Tats Kiili võistkonda. Finaalturniirid toimuvad 10.–12. novembrini, Võru poisid mängivad Kiilis

Rõuge poisid tulid EKSLi finaalturniiril kuuendaks

Rõuge põhikooli meeskond saavutas eile Raplamaal Valtus Eesti Koolispordi Liidu 6.-9. klasside jalgpalli meistriliiga finaalturniiril kuuenda koha. Meeskonna parimaks mängijaks tunnistati Lukas Vahter. Esikoha võitis Tallinna Linnamäe vene lütseumi meeskond.