Teelt väljasõit rikkus Siim Plangi võimalused

Siim Plangi ja Urmas Roosimaa (Škoda Fabia R5) sõitsid täna Saaremaa ralli kuuendal kiiruskatsel teelt välja. Enne seda teist kohta hoidnud võrulased kaotasid sellega ligi kuus minutit ning pidid lõpuks absoluutarvestuses leppima 26. kohaga. Steven Viilo – Jakko Viilo (Mitsubishi Lancer Evo IX) said kirja veel kolme koha võrra kehvema lõpptulemuse. Eesti autoralli meistrivõistluste viimaseks

Munamäe–Võru maastikujooksu võitis Kaur Kivistik

Tänavuse Võrumaa pikamaajooksusarja lõpetanud 14 km pikkuse Munamäe–Võru maastikujooksu võitis ajaga 45.53,9 tartlane Kaur Kivistik. Teiseks tulnud Timo Sild kaotas võitjale 10,5 sekundiga, kolmanda koha saanud Mart Andresson Tartust juba kolme minuti ja 28,7 sekundiga. „See võistlus oli ikka täitsa orienteerumisvõistlus, ainult ilma kaardita,” ütles Kivistik ajakirja Jooksja jooksuportaali vahendusel. „Ma pole kunagi nii tehnilisel

Kaotus jättis üleminekumängudele pääsemise suhtes otsad lahti

Võru FC Heliose tänane 1:2 kaotus Tallinna JK Dünamole jättis Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga põhja-idapiirkonnast esiliiga B-tasandi üleminekumängudele pääseja järgmisel nädalavahetusel toimuva viimase vooru otsustada. Esikoha ja otsepääsme esiliigasse on endale juba taganud Tallinna JK Legion, aga teise koha pärast käib äge võitlus kolme meeskonna vahel. Tabelis teisel kohal oleval Heliosel on enne viimast vooru

Siim Plangi on Saaremaa rallil avapäeva järel kolmas

Eesti autoralli meistrivõistluste viimaseks etapiks oleval 50. Saaremaa rallil haarasid avapäeva järel juhtohjad Ott Tänak – Georg Gross (Ford Fiesta RS WRC). Siim Plangi – Urmas Roosimaa (Škoda Fabia R5) kaotasid kolme kiiruskatsega liidritele 27,9 sekundiga ning on kolmandal kohal. Vaid 0,2 sekundit Võrumaa rallimeestest eespool on teisel kohal olevad Egon Kaur – Annika Arnek