Võru U20 meeskond noppis surnud ringist kolmanda koha

Võru spordikooli võrkpallimeeskond saavutas U20 vanuseklassi Eesti karikavõistlustel kolmanda koha. Põltsamaal peetud, reedel alanud ja täna lõpule jõudnud finaalturniiril kogusid omavahel kohad kolmandast kuni viiendani jaganud meeskonnad, nende seas ka Võru esindus, kõik kaks võitu. Kuna Võru ja Olerex / Veski Mati Tartu teenisid Põltsamaast rohkem punkte, jäi koduvõistkond viiendaks. Kolmanda ja neljanda koha osas

Võru neiud jäid finaalturniiril võiduta

Võru spordikooli naiskond kaotas U20 vanuseklassi neidude Eesti võrkpallikarikavõistluste finaalturniiril Tallinnas kõik mängud ja jäi viimaseks. Kõige tõsisem lahing anti eile Olerex / Veski Mati Tartule, kellele jäädi alla 2:3, ning geimivõiduni jõuti ka reedel, turniiri avapäeval, kui SK Tats Kiilile kaotati 1:3. Karikavõitjaks tulnud Selver Tallinna spordikoolile, Palusalu SK / Tallinna spordikoolile ja Tallinna

Võru FC Heliose duubel saab aukõrgendust

Võru FC Heliose duubelmeeskond alistas täna Väimelas peetud üleminekumängus Anija JK 6:0 (2:0) ning tõuseb järgmiseks aastaks III liigasse. Kui kesknädalal olid Võru jalgpallurid Kehras IV liiga põhja-idapiirkonnas kolmandaks tulnud Anija meeskonnale 0:1 kaotanud, siis korduskohtumises pandi oma paremus kindlalt maksma. Esimest väravat tuli oodata siiski 30. mänguminutini. Siis andis Andrei Kiš keskringist hea söödu

Mari-Liis Mõttus tuli teist aastat järjest Eesti meistriks cyclokrossis

Märjamaal Valgu mõisapargis eile toimunud cyclokrossi Eesti meistrivõistlustel kaitses naistest tiitlit Mari-Liis Mõttus. „Olen ülimalt õnnelik, et suutsin kõik kanged konkurendid seljatada ja Eesti meistrina käed taeva poole tõsta,” ütles ta. Hõbeda teeninud Iiris Takelit edestas Mõttus poolteise minutiga ja pronksi saanud Greete Steinburgi juba enam kui nelja minutiga. „Rada oli väga mitmekülgne ja tehniline