Võrulastest oli noorte Balti karikavõistlustel parim Lauri Pähn

Rootsis Olofströmis nädalavahetusel toimunud noorte Balti karikavõistlustel orienteerumises oli Eesti koondisse kuulunud võrulastest eile tavarajal M20 vanuseklassi 13. kohaga parim Lauri Pähn. Võitjaks tulnud rootslasele Simon Wikströmile kaotas ta enam kui kümne minutiga. M18 vanuseklassis sai Alex Treier 18. ja Raido Kiss 28. koha ning N16 vanuseklassis Anita Laanejõe 29. koha. Pähn käis päev varem

Mari-Liis Mõttus võidutses Audru cyclokrossil

Cyclokrossi valitsev Eesti meister Mari-Liis Mõttus võitis üleeile selle ala Eesti karikasarja neljandal etapil Audrus naiste konkurentsis kindla esikoha, edestades lähimaid konkurente ringiga. Seenior 3 vanuseklassis võitis esikoha Alar Reiska. Seenior 2 klassis tuli Tarmo Mõttus teiseks ja M12 vanuseklassis Matthias Mõttus kolmandaks.

Võru sulgpalluritele esimene ja teine koht

Nädalavahetusel Tartus toimunud laste sulgpalliturniiril võitis B-liigas German Land poiste seas esikoha ning Kirke Rumvolt tuli tüdrukutest teiseks. C-liiga poiste turniir oli 27 võistlejaga kõige tihedama konkurentsiga ning seal sai Roven Ilves seitsmenda koha. Tüdrukutest oli Maryleen Karise 17. ja Krettel Klaus 19. D-liigas (kõige nõrgem tase) oli Richard Tupp poistest seitsmes. Tüdrukutest sai oma