Võru VK / Werro jäi viiegeimises mängus saarlastele alla

Eesti meeste võrkpalli esiliigas kaotas Võru VK / Werro täna hooaja esimeses kodumängus viies geimis Kuressaare meeskonnale. Võrulased kaotasid esimese geimi 22:25, ent võitsid teise 25:11. Kolmas geimis jäädi alla 17:25, neljas aga võideti 25:22 ning seati jalule viik. Otsustavas viiendas geimis oli väljakuperemeestel küll kolm matšpalli, aga lõpuks kaotati ikkagi 16:18. Homme mängiv Võru

Tarmo Mõttus jõudis cyclokrossi EMil esitosinasse

Tarmo Mõttus saavutas täna Tšehhis Táboris cyclokrossi EMil 40–45aastaste vanuseklassis 11. koha. Esikoha võitis hollandlane Edwin Raats, kes lõpetas sõidu ajaga 42.28. Mõttus kaotas võitjale nelja minuti ja seitsme sekundiga, esikümnekoht jäi 39 sekundi kaugusele. Võistlejaid oli selles vanuseklassis 40. Homme läheb U23 neidude konkurentsis EMil starti Mari-Liis Mõttus. Tarmo Mõttus. Foto: Spordipartner