Famila / Võru VK jäi veerandfinaalis kaotusseisu

Famila / Võru VK kaotas Eesti naiste võrkpallikarikavõistluste veerandfinaalseeria avamängus täna võõrsil eelmise hooaja finalistile TTÜ / Tradehouse’ile 1:3. Korduskohtumine peetakse 19. novembril Võrus. Võrulannad kaotasid avageimi 13:25, kuid võitsid teise 27:25. Järgmises kahes geimis vannuti alla 19:25 ja 20:25. Võõrustajad olid paremad nii rünnakul (32,9%, Võrul 24,8%) kui ka servi vastuvõtul (52,1%, Võrul 43%),

Võru U16 poisid ja tüdrukud said karikavõistluste finaalturniirile

Võru spordikooli U16 vanuseklassi võrkpallurid mängisid nädalavahetusel edukalt Eesti karikavõistluste tsooniturniiridel ning lunastasid koha finaalturniirile. Tüdrukud (treener Raivo Jeenas) alistasid koduväljakul kõik vastased (Selver Tallinn Audentes III, SK Torma Sport, Tartu SS Kalev, Pärnu spordikool, Selver Tallinn Audentes II). Poisid (treener Timo Kuus) kaotasid Tartus küll sealsele Olerex / Veski Mati Tartule, aga sellestki piisas