Esimene Võru vutitreener sai UEFA A litsentsi

Võru FC Heliose tegevjuht ja klubi esindusmeeskonna juhendaja Jaanus Vislapuu omandas tänavu Eesti Jalgpalli Liidus (EJL) toimunud koolitusel UEFA A kategooria treenerilitsentsi. Jaanuaris alanud ja septembrini kestnud kursuse maht oli 240 akadeemilist tundi. „Hästi palju oli analüütilist poolt, kus mindi mänguanalüüsiga süvitsi detailidesse. Õppisime, kuidas nii oma kui ka vastaste mängu analüüsida, leida üles võtmekohad

Jätka lugemist →

Karl Sebastian Dremljuga alustas Balti karikasarja

Karl Sebastian Dremljuga võistles eelmisel nädalal Leedus Druskininkais mäesuusatamise Balti karikasarja avaetapil. Esmakordselt meesteklassis osalenud 16aastane Võru noormees sai slaalomis 33 võistleja seas korra 22. koha ning teisel korral katkestas. Esikoha noppisid lätlased Kristaps Zvejnikeks ja Miks Zvejnikeks. Paarisslaalomis, kus esikoha võitis Kristaps Zvejnikeks, oli Dremljuga kvalifikatsioonis 20., kaheksandikfinalis kaotas aga leedulasele Vilius Aleksandavičiusele.

Parksepa SK / Võru võitis suurelt Antsla meeskonda

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel alistas tiitlikaitsja Parksepa SK / Võru eile õhtul koduväljakul Antsla 95:42 (45:22). Võitjatest oli resultatiivseim Ervin Ranna 26 punktiga, kaotajaist Marko Zirk 14 punktiga. Lõuna-Eesti 40+ sügisturniiril kaotas Võru valla meeskond kodus Amserv Tartule 69:84 (24:44), Indrek Jeedas tõi kodumeeskonnale parimana 21 silma.