Rene Zahkna tuli kontrollvõistlusel teiseks

Rene Zahkna sai täna Soomes Olosel Eesti laskesuusatamiskoondise kontrollvõistlusel meestest teise koha. 10 km distantsil jäi ta alla vaid Kalev Ermitsale, vahe oli 10 sekundit. Tarvi Sikk oli kuues ja kaotas Ermitsale 2.15-ga. Naiste 7,5 km sõidus tuli Regina Oja Tuuli Tomingase ja Kadri Lehtla järel kolmandaks, kaotades võitjale minutiga.

10.-12. klasside segavõrkpalli valitses Võru gümnaasium

Võrumaa 10.-12. klasside karikavõistlustel segavõrkpallis saavutasid täna kaksikvõidu Võru gümnaasiumi võistkonnad, kolmandaks tuli Parksepa keskkool. Esikoha võitnud võistkonda kuulusid Annabel Huik, Emma-Marie Pihlap, Anna-Liis Mägi, Kerli Kubi, Mai-Brit Soome, Lauri Lehiste, Priit Tigane ja Martti Klemets. Võru gümnaasiumi võrkpallitiimid. Foto: Võrumaa spordiliit Tulemused Pildid

Marko Kilp sõitis Olosel sprindis poolfinaali

Põhja-Soomes Olosel täna alanud murdmaasuusatajate traditsioonilisel esimese lume võistlusel jõudis Marko Kilp klassikasprindis poolfinaali, Raido Ränkeli laeks jäi veerandfinaal. „Esimese võistluse kohta ei olnud üldse halb tulemus. Kahe nädala pärast on ees ootamas MK-sarja esimene etapp Rukal, kus soovin olla paremas sõiduhoos,” võttis lõpuprotokollis seitsmenda koha saanud Kilp Team Haanja blogis oma võistluse kokku. Kvalifikatsioonist,

SK Urvaste korvpallurid võitsid kaitseväelasi

SK Urvaste võitis Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste eilses mängus Puigal 2. jalaväebrigaadi meeskonda 95:90 (49:46). Võitjatest sai Eiko Roosimaa sai üleplatsimehena kirja 41 punkti, kaotajate parim oli 21 silmaga Mirko Märdimäe. Lõuna-Eesti 40+ sügisturniril katas Antsla meeskond võõrsil Valgamaa RIBI-le 60:72 (31:37). Antsla resultatiivseimana viskas Rait Koch 14 punkti.