Võru VK / Werro sai LotusTimber / Neemeco SK-lt kiirelt lüüa

Eesti meeste võrkpalli esiliigas kaotas Võru VK / Werro liigas ainsana veel kaotuseta püsivale LotusTimber / Neemeco SK-le täna Tallinnas 0:3 (-20, -19, -17). Mäng kestis vaid napilt tunni. Rünnakul palju eksinud (rünnakutäpsus vaid 36,4%) võrulastest jõudis ainsana kahekohalise punktisummani Kajar Kivioja, kes sai kirja 10 (-5) silma. Janno Järvpõld tõi meeskonnale 5 (+4), Timo

Rõuge Saunamaa alustas II liiga mänge suure võiduga

Rõuge Saunamaa kirjutas saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste II liigas esimese mänguga tabelisse kolm punkti, kui alistas täna koduplatsil 18:5 Anija JK. Skoori avasid küll külalised ning 6. minutil oli seis veel 2:2, aga rohkem väravaid Anija mehed esimesel poolajal ei löönud. Väljakuperemehed seevastu jätkasid resultatiivselt ning asusid vaheajaks 9:2 eduseisu. Enam-vähem samas väravatempos liiguti ka teisel

Keeraku judopäevalt Reile esimene ja teine koht

Võru Rei judoka Givi Kokhtashvili võitis täna Tartus Kaimu Keeraku laste judopäeval B-klassi poiste kehakaalus kuni 81 kg esikoha. Kõik kolm matši võitis ta ipponiga. Sama vanuseklassi kehakaalus kuni 60 kg jõudis Randel Päästel nelja võiduga finaali, kuid kaotas seal lisaajal Läti judokale Andrejs Skomorohovsile. Givi Kokhtashvili (paremal) ja Randel Päästel. Foto: erakogu

Raido Ränkel jäi Rootsis kuuendasse kümnesse

Raido Ränkel sai täna Rootsis Gällivares toimunud murdmaasuusatamisvõistlusel 15 km klassikasõidus 58. koha. Esikoha võitis Aleksandr Bolšunov (Venemaa), kelle võiduajaks fikseeriti 37.13,0. Eesti meestest 127 võistleja konkurentsis parima koha saanud Ränkel kaotas võitjale 2.48,6-ga. „Kahjuks täna mootor ei tahtnud vedada, pöörded ehk pulsid olid madalad minu kohta. Lihas toimis ainukesena rahuldavalt. Enne Rukat [MK-etappi] tuleb

Renee Kilter viskas Urvaste kasuks 53 punkti

Renee Kilter viskas 53 punkti, kui SK Urvaste võitis eile Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võõrsil Antslat 98:67 (49:38). Väljakuperemeeste parim oli 16 punktiga Kristjan Part. Puiga / Viking Security alistas kodus KK Rõuge 78:66 (36:31; Rico Andreas Vene 15 (3 kolmest) – Renee Kottise 16).