SK Urvaste ja Osula hankisid võidulisa

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel alistas SK Urvaste täna Kuldres Puiga / Viking Security 111:45 (56:22; Siim Kolga 29 (7 kolmest), Renee Kilter 29 (3) – Reiko Kikas 10) ja Osula Sõmerpalus KK Rõuge 68:59 (27:35; Hendri Variko 21 – Renee Kottisse). Tabel (võidud ja kaotused) 1. Parksepa SK/Võru 4-0, 2. SK Urvaste 4-1, 3. II

Rõuge vutimeeste seekordne karikateekond jäi lühikeseks

Saalijalgpalli Eesti karikavõistluste eelmise hooaja finalistil Rõuge Saunamaal ei õnnestunud käimasolevas karikasarjas 16 parema hulka jõuda, sest SK Kadrinale jäädi täna koduväljakul 8:13 alla. Aastad pole vennad – kui eelmisel hooajal lõi Rõuge Saunamaa karikasarjas auti meistri- ja esiliiga meeskondi, siis seekord komistati juba esimesel takistusel ning kukkumine oli seda valusam, et kirstunaelaks osutus tiim,

Võru VK / Werro esiliigas punktilisa ei teeninud

Võru VK / Werro võrkpallimeeskond pidi Eesti esiliigas teist päeva järjest platsilt kaotusega lahkuma, täna jäädi võõrsil 1:3 alla Liider / Rae vallale. Võrulased kaotasid Jüris peetud mängu kaks esimest geimi 16:25, ja 20:25, võitsid kolmanda 25:22 ja kaotasid neljanda 18:25. Kuue vooru järel on Võru VK / Werro kümne meeskonnas seas kaheksandal kohal. Järgmised

3:2 võidust võrulannadele edasipääsuks ei piisanud

Famila / Võru VK võrkpallinaiskond võitis Eesti karikasarja veerandfinaalseeria korduskohtumise TTÜ / Tradehouse’iga küll 3:2, kuid jäi kahe mängu kokkuvõttes ikkagi esinelikust välja. Võrulannadel oli vaja tasa teha kümmekond päeva tagasi võõrsil saadud 1:3 kaotus ja koduseinte toel alustatigi tänast mängu hoogsalt – avageim võideti 25:22. Teises geimis juhtis kodunaiskond veel 13:12, aga siis tegid

Marko Kilp ja Raido Ränkel piirdusid veerandfinaaliga

Marko Kilp ja Raido Ränkel täna Rootsis Gällivares toimunud murdmaasuusatamisvõistlusel klassikasprindis veerandfinaalist kaugemale ei jõudnud. Kvalifikatsiooni (ja hiljem ka kogu võistluse) võitis rootslane Oskar Svensson. Kilp oli 20. (+8,16) ja Ränkel 26. (+9,06), teised eestlased edasi ei pääsenud. Kilp lõpetas esimese veerandfinaali Andrei Parfjonovi (Venemaa) ja Svenssoni järel kolmandana, võitjast 1,12 sekundit hiljem. Ajaga edasipääsust

Võru spordikooli maadlejatele kaks kolmandat kohta

Jõgeval eile toimunud ajalehe Vooremaa auhinnavõistlustel maadluses saavutasid Võru spordikooli maadlejad kaks kolmandat kohta. Kreeka-rooma maadluse kehakaalus kuni 73 kg tuli kolmandaks Siim Martin Eskla ning tüdrukute kehakaalus kuni 40 kg Mia Kangur. Üle 40 kg kaaluvate tüdrukute seas sai Leandra Udras kuenda koha.

Võru Heliose noored mängisid edukalt kahel turniiril

Võru Heliose U15 jalgpallipoisid saavutasid eile FC Elva Indoor Cupil teise ja U13 tüdrukud Premium Cupil neljanda koha. Nõo spordihoones toimunud Elva Indoor Cupil alistas Helios alagrupis Põlva Lootose 9:0 ja DFK Parusi (Venemaa) 2:1 ning kaotas Keila JK-le 1:3. Poolfinaalis võideti FC Elvat 7:3, finaalis jäädi 0:3 alla Tartu Santosele. PremiumCupil Lähtes tulid Heliose