Kait Hinn võitis Eesti meistrivõistlustel pronksmedali

Tallinnas nädalavahetusel toimunud Eesti meistrivõistlustel piljardis võitis Kait Hinn 8-palli mängus pronksmedali. Laupäeval peetud võistlusel alistas Hinn neli vastast ja jõudis poolfinaali, kus kaotas 3:8 hiljem ka finaalis võitnud Mihkel Rehepapile. Teistest võrulastest jagas Karel Kaarna 9.–16. ja Maikren Pill 25.–32. kohta. Päev hiljem võisteldi 9-palli mängus ja seal jagas Kaarna 9.–16., Hinn 17.–24. ja

Võru võimlejad kogusid pisipoisi toetuseks ligi 700 eurot

Võimlemisklubi Janika Võru osakonna 5. sünnipäeva tähistamiseks toimus eile Võru spordikeskuses heategevuslik kontsertetendus „Haldjate jõulud”. Etenduse piletitulu ja annetused, kokku 676 eurot, lähevad TÜ Kliinikumi Lastefondi kaudu sihtotstarbeliselt kaheaastase pisipoisi raviks. Antsla valla poisil Simonil on kaasasündinud kõri-, trahhea-, ja söögitorulõhe, mille tõttu ei ole ta võimeline loomulikul teel hingama ega sööma. Talle on paigaldatud

Võru Rei noorte võistkond saavutas kolmanda koha

Võru Rei võistkond saavutas üleeile Tartus Eesti klubide karikavõistlustel judos noorte konkurentsis Aitado ja Audentese järel kolmanda koha. Rei eest maadlesid Aleksandr Seledtsov (-55 kg), Randel Päästel (-60 kg), Paul Martin Künnapuu (-66 kg), Artjom Matšihhin (-73 kg), Givi Kokhtashvili (-81 kg), Richard Kuklane (-90 kg) ja Martin Merkushev (+90 kg) ehk siis kolm oma

Võru Heliose poisid kaotasid vaid ühe mängu

2008. aasta poisid saavutasid eile FC Elva Indoor Cupil neljanda koha, kusjuures ainus kaotus (tulemusega 0:3) saadi alagrupis hiljem turniiri võitjaks tulnud Tartu JK Merkuur-Juuniori kollaselt võistkonnalt Ülejäänud neli mängu võideti: FC Elvat 2:0, Tartu Heliost 7:0, Tartu Tammekat 8:0 ja FC Tarvastut 6:0. Daniel Varikov lõi viis väravat ja jagas väravaküttide pingereas 3.–7. kohta.

Regina Oja tööpäev piirdus soojendusega

Austrias Hochfilzenis toimunud laskesuusatamise MK-etapi lõpetanud naiste teatesõidus Eesti ankrunaiseks olnud Regina Oja rajale ei pääsenudki, sest eestlannad pidid juba varem võistluse pooleli jätma. Kadri Lehtla sõidetud avavahetuse järel oli Eesti 20 võistkonna konkurentsis 18., järgmise vahetuse lõpetas Johanna Talihärm eelviimasena. Tuuli Tomingas sai liidritelt ringi sisse ning protokolli läks Eestile 20. koht. Esikoha võitis

Parksepa SK / Võru pani finaalis oma paremuse võimsalt maksma

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistriks krooniti kuuendat aastat järjest Parksepa SK / Võru, kes ühepoolses esikohamängus põrmustas koduväljakul SK Urvaste 103:62. Samad meeskonnad olid finaalis vastamisi ka mullu, siis jäid Parksepa korvpallurid peale 71:66. Täna võitis tiitlikaitsja esimese veerandaja 27:16 ja juhtis vaheajale minnes 21 silmaga (49:28). Teisel poolajal Parksepa SK / Võru oma haaret ei

Klaus Mark Kolpakov võistles IBU noortesarjas

Klaus Mark Kolpakov sai laskesuusatamise IBU Junior Cupi etapil Austrias Obertilliachis sprindis 83. ja 68. koha. Eile kaotas ta võitjaks tulnud Hugo Rivail’le (Prantsusmaa) ligi viie ja täna esikoha võitnud Emilien Claude’ile (Prantsusmaa) kolme ja poole minutiga. Viiest Eesti noormehest oli Kolpakov eile nõrgim, täna edestas kahte koondisekaaslast. Eesti poiste parimaks jäi Kristo Siimeri tänane