Rõuge meeskond sai Kadrinalt revanši

Rõuge Saunamaa saalijalgpallimeeskond tasus SK Kadrinale kaks nädalat tagasi Eesti karikasarjas saadud kaotuse eest – tänane II liiga mäng võideti koduväljakul 13:11. Kodumeeskond võitis poolaja 8:4 ning kontrollis mängu ka teise poolaja esimesel kümnel minutil, kuid kolm minutit enne kohtumise lõppu jõudsid külalised viigini. Võit jäi siiski Rõugesse. Rõuge Saunamaa pressiesindaja Pait Pettai sõnul oli

Rene Zahkna saatis Indrek Tobrelutsu vuntse lõikama

Rene Zahkna tõi Eesti laskesuusatajatele tänavused esimesed MK-sarja punktid, kui sai Rootsis Östersundis täna meeste 10 km sprindis 34. koha. Koondise lasketreener Indrek Tobreluts võib nüüd vuntsid maha ajada – seda ei lubanud ta teha enne, kui eestlastel sel hooajal esimesed MK-punktid käes. „Suutsin tiirudes tegutseda kiiresti ning võistlus tuli hästi välja,” ütles Zahkna vahetult

Võru meeskond lõi tabeli viimast 3:0

Võru / VK Werro võrkpallimeeskond alistas täna Eesti esiliigas koduväljakul 3:0 tabeli viimase Pärnu SK / VK. Esimese geimi võitsid võrulased hõlpsalt 25:9. Edaspidi mäng tasakaalustus, teise geimis jäid väljakuperemehed peale 25:20 ja kolmandas 26:24. „Võit on võit, aga üldiselt halb mäng,” ütles Võru meeskonna mängiv treener Timo Kuus, kes polnud rahul sellega, et mehed

Marko Kilp jäi esimesena veerandfinaali ukse taha

Murdmaasuusatamise MK-etapil Norras Lillehammeris sai Marko Kilp täna meeste klassikasprindi kvalifikatsioonis 31. koha ja oli seega esimene, kes edasi ei pääsenud. Parima aja, 3.28,99, sõitis välja norralane Johannes Høsflot Klæbo. Kilp kaotas talle 13,39 sekundiga. Viimasena edasi saanud prantslasest Richard Jouve’ist jäi Kilp maha 0,84 sekundiga. Raido Ränkel sai 45. koha ning kaotas Klæbole 15,03

Kodumeeskonnad said külalistelt lüüa

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel kaotas KK Rõuge eile kodus Antslale 51:62 (31:29; Renee Kottisse 23 – Kristjan Part 30) ja Puiga / Viking Security 2. jalaväebrigaadi meeskonnale 67:78 (Rico Andreas Vene 18 (4 kolmest) – Mirko Märdimäe 24). Lõuna-Eesti 40+ turniiril jäi Antsla II meeskond võõrsil 41:80 (16:33) alla Sure-Jaani korvpalluritele.