Võru VK / Werro ei õnnestunud võiduarvet kasvatada

Eesti meeste võrkpalli esiliigas kaotas Võru VK / Werro täna koduväljakul Rakvere VK duublile 2:3. Võrulased kaotasid avageimi 19:25, võitsid teise 25:23, kaotasid kolmanda 19:25 ning võitsid neljanda 25:23. Tasavägises ja pikaks veninud otsustavas viiendas geimis tuli väljakuperemeestel külalistele 19:21 alla vanduda. Kümne meeskonna konkurentsis on Võru meeskonna päralt praegu kaheksas koht. Järgmised mängud peetakse

Võru U16 tüdrukud tulid Eesti karikavõitjaks

U16 vanuseklassi Eesti karikavõitjaks võrkpallis krooniti Võru spordikooli naiskond, kes Viljandis toimunud finaalturniiril alistas seitsmest vastasest kuus. Võru tüdrukud kaotasid finaalturniiril vaid ühe mängu, kui jäid eile 0:2 alla Rakvere spordikoolile. Alustati üleeile 2:0 võitudega SK Tats Kiili ja Selver Tallinn Audentes III võistkonna üle, eile alistati 2:0 ka Olerex / Veski Mati Tartu ning

Rene Zahkna taandus jälitussõidus punktikohalt

Rene Zahkna langes laskesuusatamise MK-etapil Rootsis Östersundis täna meeste 12,5 km jälitussõidus stardikohalt üheksa positsiooni tahapoole ja jõudis finišisse 43. mehena. 34. startijana rajale läinud Zahkna pidi mõlema lamadestiiru järel käima trahviringil ning langes poolel võistlusmaal viienda kümne keskele. Esimeses püstitiirus tabas Zahkna kõik märgid, teisel korral tegi ühe möödalasu. Eilselt teiselt kohalt tõusis võitjaks

Kalev meistrivõistluste põhiturniir on lõpusirgel

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis Parksepa SK/Võru täna Sõmerpalus Osula meeskonda 87:71 (40:39; Martin Kulberg 29 – Ville Tüve 15 (3 kolmest)) ja Puiga / Viking Security Kuldres sealse kooli esindust 78:62 (38:27; Mart Madisson 15 – Kevin Urb 24). Põhiturniiril on pidada veel kaks mängu. Lõppjärjestuse kujunemise suhtes on ülioluline homne kohtumine Puigal, kus

Võru poisid jäid finaalturniiril eelviimaseks

Võru spordikooli võrkpallipoisid said koduväljakul peetud U16 vanuseklassi Eesti karikavõistluste finaalturniiril seitsmenda ehk eelviimase koha. Reedel alanud ja täna lõpule jõudnud võistlusel võitsid võõrustajad kaks mängu seitsmest – eile saadi jagu Saaremaa spordikoolist ja täna turniiril viimaseks jäänud Rakvere spordikoolist. Karikavõitjaks tuli täisedu seitsme võiduga SK Tats Kiili. Teine koht kuulus Olerex / Veski Mati

Raido Ränkel suusavahetusega sõidus parematest kaugel

Murdmaasuusatamise MK-etapil Norras Lillehammeris kaotas Raido Ränkel meeste 15 + 15 km suusavahetusega sõidus parematele ligi seitsme minutiga ja sai 51. koha. Klassikapoole järel oli Ränkel 46. kohal, kaotades liidrile 2.17,3-ga. Vabatehnikasõiduga kärises vahe veel enam kui nelja minuti võrra ja lõpuks kogunes kaotust sõidu võitnud norralasele Johannes Høsflot Klæbole 6.41,9. 2,7 sekundit Ränkelist eespool

Pihodel Lillehammeris põhivõistlusele asja pole

Kahevõistluse MK-etapil Norras Lillehammeris ei õnnestunud Han Hendrik ja Kail Pihol põhivõistlusele pääseda. Tänahommikuses kvalifikatsioonis sai 60 mehest edasi 40 paremat. Kail Piho (107,5m; 99,0 punkti) sai 52. koha, Han Hendrik Piho (96 m; 73,0 punkti) edestas vaid üht diskvalifitseeritud konkurenti. Parim oli 135,5 meetri pikkuse hüppe ja 156,5 punktiga norralane Jarl magnus Riiberg. Kolmest