Finaalis mängivad Parksepa SK / Võru ja SK Urvaste

Tiitlikaitsja Parksepa SK / Võru alistas täna Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel 2. jalaväebrigaadi meeskonna 86:59 (50:33), tuli täiseduga põhiturniiri võitjaks ning kohtub nädala lõpus esikohamängus SK Urvastega. Puigal peetud mängu esimese kümne minuti järel juhtis 12 silmaga Parksepa SK / Võru. Teisel veerandajal kasvatas Parksepa meeskond vahet veel viie punkti võrra ning kui kolmas veerandaeg

Võru LTS on III liigas avaringi järel tabeli keskel

Eesti võistkondlikel meistrivõistlustel lauatennises on Võru LTSi meeskond III liigas esimese ringi järel kahekas võistkonna seas viiendal kohal. Üleeile Harjumaal Haibas toimunud liiga teisel mängupäeval võitis Võru LTS (Rainer Michelson, Agnar Pirnpuu, Tauno Piho) Haiba SK-d 4:1 ja Tartu SS Kalevi III meeskonda 4:3, LTK Kalev II-le jäädi alla 0:4. Võru LTS II (Arvi All,

Võru Heliose poisid jõudsid kahel korral finaali

Kaks Võru FC Heliose noorte jalgpallitiimi jõudis nädalavahetusel FC Elva Indoor Cupil finaali, kuid mõlemal tuli esikohamängus leppida kaotusega. U12 poisid kaotasid üleeile finaalis FC Otepääle 0:5. Enne seda võideti alagrupis FC Elva valget ja Tartu Heliose kollast meeskonda ning Tõrva JK-d, lisaks viigistati Jõhvi Lokomotiviga. Kaheksa väravat löönud Karl-Matthias Pensa jagas parimate väravaküttide edetabelis