Võru naiskond kaotas Audentesele viies geimis

Famila / Võru VK võrkpallinaiskonna esimene mäng käimasolevatel Eesti meistrivõistlustel lõppes 2:3 allajäämisega seni kõik kolm kohtumist kaotanud Audentese SG / Noortekoondisele. Võrulannad jäid täna koduplatsil üeetud mängus geimidega 0:2 kaotusseisu – esimene geim kaotati 24:26 ja teine 20:25. Järgmised kaks geimi võideti ühesuguse tulemusega 25:18 ja viigistati mänguseis, aga otsustavas viiendas geimis tuli külalistele

Kalevi meistrivõistlustel lõppes põhiturniir

Võru Kalevi meistrivõistluste põhiturniir lõppes eile õhtul Antsla ja Osula meeskondade mänguga, mille võitsid võõrsil Osula korvpallurid 95:54 (40:21). Üleplatsimees oli Airis Kasak, kes tõi võitjatele 37 punkti, kaotajate parimana viskas Marko Zirk 24 silma. Meistrivõistluste kohamängud peetakse eeloleval pühapäeval Parksepas. Alustatakse kell 10, kui 7.–8. koha mängus lähevad vastamisi KK Rõuge ja Kuldre kool.