Martti Nõmme põhivõistlusele ei pääsenud

Suusahüpete MK-etapil Saksamaal Titisee-Neustadtis oli Martti Nõmme täna suure mäe kvalifiaktsioonis 54., mis homsele põhivõistlusele kohta ei andnud. Nõmme hüppas 114 meetrit ja sai 92 punkti. 50 parema hulka pääsemiseks tulnuks hüpata kahe ja poole meetri võrra kaugemale. Teine Eesti suusahüppaja Artti aigro pääses 40. kohaga edasi. 66 mehe seas tegi pikima hüppe (140 m)

Võrumaa lapsed noppisid viis esikuuikukohta

Võru spordikeskuses rassis täna noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti 47. hooaja esimesel üleriigilisel etapil üle 400 noore sportlase. Vanemate poiste teivashüppes tuli Kristjan Timuska (Parksela KK) viiendaks ja Henri Vink (Võru kreutzwaldi K) kuuendaks, mõlemad said jagu kõrgusest 2.91. Reio Metsla (Osula PK) sai 60 meetri jooksus 8,17-ga kuuenda koha. Nooremate poiste konkurentsis oli Kristen

Vabatehnikasprindis jäid laeks kohad viiendas kümnes

Täna Šveitsis Davosis sõidetud murdmaasuusatamise MK-hooaja esimeses vabatehnikasprindis jäid Võru suusaklubi mehed parimatest kaugele – Marko Kilp sai 46. ja Raido Ränkel 50. koha. Ajaga 2.23,10 kvalifikatsiooni võitnud Johannes Høsflot Klæbole (Norra) kaotas Kilp 9,14 ja Ränkel 9,57 sekundiga. Pääs veerandfinaali jäi Kilbist 2,37 sekundi kaugusele. „Loomulikult lootsime eelsõitudest edasipääsu, kuid arvestades viimase nädala treeningmahtu,