Rõuge oli Karksist kolm korda parem

Rõuge Saunamaa alistas täna saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste II liigas koduplatsil JK Karksi 18:6 ja jätkab võitlust kõrge koha nimel. Esimesed kaheksa minutit suutsid Karksi mehed väljakuperemehi kuival hoida, aga siis alustasid viimased ikkagi varavašõud ning lõid kuue minutiga viis väravat. Vaheajale mindi Rõuge Saunamaa eduseisus 7:1. Teisel poolajal kulus Rõuge meestel esimese värava löömiseks vaid

Võru Helios Cupi avab 2007. aasta poiste turniir

Pühapäeval, 17. detsembril toimub Võru spordikeskuses selle talve Võru Helios Cupi esimene turniir, kus rinda pistavad 2007. aastal sündinud jalgpallipoisid. Lisaks võõrustajatele osalevad turniiril Võrumaalt veel Antsla poisid, kaugemalt tulevad neile konkurentsi pakkuma Põlva Lootose, FC Elva ja Tõrva JK eakaaslased. Mängud algavad kell 10.30. Kokku toimub Võru Helios Cup 2018 raames kaheksa turniiri ehk