Martti Nõmme jäi edasipääsust kaugele

Martti Nõmme sai täna Šveitsis Engelbergis suusahüpete MK-etapil kvalifikatsioonivõistlusel 62. koha ja homme põhivõistlusel hüpata ei saa. Võrulase hüppe pikkuseks mõõdeti 109 meetrit, punkte sai ta 91,6. 68 mehe seas oli 144,5 punktiga parim 134,5 meetrit hüpanud austerlane Stefan Kraft.

Rene Zahknal läks MK-etapil sprint aia taha

Laskesuusatamise MK-etapil Prantsusmaal Annecys kujunes tänane meeste 10 km sprint Rene Zahknale pettumuseks – võrulasel tuli 103 mehe seas leppida 80. kohaga, mis tähendab, et kadus ka võimalus homme jälitussõidus kaasa lüüa. Teist etappi järjest võttis sprindivõidu Johannes Thingnes Bø. Norralane lõpetas sõidu ajaga 22.16,9 (0). Zahknal tuli lamadestiiru järel käia ühel ja püstitiiru järel

Raido Ränkel jõudis Austrias esikümnesse

Raido Ränkel saavutas täna Austrias St. Ulrichis murdmaasuusatamise kontinentaalkarikasarja etapil vabatehnikasprindis üheksanda koha. Kvalifikatsioonist pääses Ränkel edasi eestlastest ainsana ja 12. tulemusega, kaotades kiireima aja välja sõitnud Andrew Newellile (USA) 6,8 sekundiga. Marko Kilp (+9,8) oli 31. ja jäi 139 mehe konkurentsis esimesena veerandfinaali ukse taha. Oma veerandfinaali lõpetas Ränkel Gleb Retivõhhi (Venemaa) ja Erwan

Parksepa SK / Võru naiskond kaotas EMÜ-le

Parksepa SK / Võru kaotas eile Tartus peetud naiste korvpalliliiga mängus EMÜ-le 55:69 ning jäi alagrupis ühe võiduga viimaseks. Mänge jätkatakse uuel aastal nõrgemas vahegrupis koos Pärnu, EMÜ, Narva PSK, BC Stari ja BC Kaleviga. Alagrupi tabel 1. Payless Rapla 5 võitu, 2. Tähtvere 4, 3. Keila KK 3, 4. Pärnu 1, 5. EMÜ 1,