Võru tantsupaari edukas aastalõpp

Marco Kindsigo ja Lisete Marjapuu saavutasid nädalavahetusel Riias toimunud rahvusvahelisel tantsuvõistlusel Baltic Grand Prix kaheksa tantsu arvestuses 27 paari seas teise koha. Standardtantsudes tulid võrulased 42 paari konkurentsis neljandaks. Nädal varem Tartus toimunud Eesti karikavõistluste etapil võitsid Kindsigo ja Marjapuu oma vanuseklassis (13–4aastased) esikoha nii standardtantsudes kui ka Ladina-Ameerika tantsudes ning koju toodi ka selle

Võrumaa malemeistriks tuli Ülar Lauk

Võrus peeti eile Kaja Parkeri ja Genadi Popmani mälestusvõistlus males ning turniiri raames selgitati ka Võru maakonna parimad maletajad. Maakonna meistritiitli võitis Ülar Lauk. Lauk kohus seistme partiiga 6,5 punkti ning edestas ühe punktiga tartlast Albert Pedmansoni ja poolteise punktiga Võrumaa meistrivõistluste hõbemedali saanud Lauri Allmanni. Poistest tuli Võrumaa meistriks Andero Albrecht ja tüdrutest Andra

Anri Neeve saavutas Aluksne judoturniiril kolmanda koha

Võru Rei judokad lõpetasid aasta eile Lätis Aluksne turniiril, kus Anri Neeve saavutas U10 vanuseklassis kehakaalus kuni 42 kg kolmanda koha. Markus Soe jagas kehakaalus kuni 26 kg 5.–6. kohta ja Sten Trommel kehakaalus kuni 29 kg 7.–8. kohta. Mõlemad võistlesid samuti U10 vanuseklassis. Anri Neeve (paremal) tõusis Aluksnes autasustamispoodiumi kolmandale astmele. Foto: Rei

Punktid ei jäänud tulemata kolmandalgi võistlusel

USAs Steamboat Springsis toimunud kahevõistluse kontinentaalkarikasarja etapi viimasel võistlusel sai Han Hendrik Piho 19. ja Kail Piho 28. koha. Kolmandat päeva järjest võitis esikoha norralane Mikko Kokslien, kes suusarajale läks 12. kohalt. Han Hendrik Piho oli hüppevõistluse järel 30. (vahe liidriga 1.35) ja Kail Piho 39. (+1.59), aga tänu heale suusatamisele (vastavalt 11. ja 12.