Eleri Hirv võitis pikal rajal hõbemedali

Eleri Hirv (OK Võru) võitis täna Eesti meistrivõistlustel orienteerumises pikal rajal hõbemedali.

Selle aasta viimased Eesti meistrimedalid orienteerumises jagati välja Värska vallas Nedsaja külas. Naiste 16,5 km pikkusel rajal peetud ühisstardiga võistluses oli ajaga 2:08.51 kiireim Kirti Rebane (Saue Tammed). Eleri Hirv kaotas talle 49 sekundiga ning edestas omakorda veidi rohkem kui kolme minutiga pronksi saanud Liina Palu (OK Kooperaator).

Meestest tuli Eesti meistriks Kristo Heinmann (OK Ilves).

Noorteklassides võitis OK Võru orienteerujatest Anti Sõukand (M18) hõbeda, Kevin Koskinen (M20) ja Marianne Haug (N18) said pronksi.

Võru klubi veteranidest tulid Rudolf Mürk (M70) ja Marika Jäädmaa (N45) teiseks ning Sixten Sild (M45) ja Airi Alnek (N45) kolmandaks.

Naiste pika raja medalivõitjad
Naiste medalivõitjad, vasakul Eleri Hirv. Foto: EOL

Teiste OK Võru sportlaste tulemusi. M21A 1. Mihkel Puusepp, 2. Jonatan Karjus. M18 10. Ingmar Bert Sabre. M45 7. Einar Luup. M55 4. Aigar Pindmaa. M70 5. Georg Sooberg. N21A 3. Maiki Jäädmaa. N18 5. Silvia Luup. N16 4. Kristiina Himma. N55 9. Heli Viks.