Timo Sild võitis orienteerumise lühirajal
juba oma kolmanda Eesti meistrikulla

Timo Sild tuli viimase nelja aasta jooksul juba kolmandat korda orienteerumisjooksus lühiraja Eesti meistriks.

Kui eelmisel aastal õnnestus Lauri Sillal vanema venna eest nelja sekundiga lühirajakuld endale napsata, siis täna Tartumaal Haaslava vallas Unikülas peetud võistlusel oli Timo Sild taas kindel võitja. 6,47 km pikkuse 23 kontrollpunktiga raja läbimiseks kulus Kaitsejõudude spordiklubi värvides võistleval 26aastasel Võrumaalt pärit orienteerujal aega 34.41. Hõbeda võitnud Kenny Kivikas (Ilves) kaotas talle 1.01ga ja pronksi saanud Sander Vaher (EKJ SK) 2.36ga.

Tiitlikaitsja Lauri Sild pidi (EKJ SK) tänavu leppima kaheksanda kohaga (+5.04). OK Võru parimana sai Kaur Kase 21. koha (+12.28).

Naiste meistrikulla võitis Liis Johanson (Kobras). OK Võru naistest sai Kerstin Uiboupin viienda ja Eleri Hirv seitsmenda koha, Inga Siegert ja Maiki Jäädmaa lõpetasid teise kümne lõpus (vastavalt 17. ja 18. koht).

Noorteklassides tulid OK Võru orienteerujatest Eesti meistriks Janek Piirisild ja Marianne Haug, mõlemad kuni 18aastaste konkurentsis. Hando Allmann (M14) võitis hõbemedali, Tanel Papp (M20), Alex Treier (M14) ja Silvia Luup (N18) pronksi.

Veteranidest tõi Airi Alnek (N45) OK Võrule kulla ja Rafael Gordon (M65) pronksi.

Homme selgitavad orienteerujad Eesti meistrid teatevõistluses.