Timo Sild lisas esimesele ja teisele kohale täna kuuenda

Otepää vallas peetud orienteerumisvõistlusel Euromeeting 2015 sai eelmisel kahel distantsil esimese ja teise koha saavutanud Timo Sild täna meeste lühirajal kuuenda koha. 6,04 km pikkusel rajal kaotas ta esikoha võitnud Albin Ridefeltile (Rootsi) 1.57-ga.

„Tegin tehniliselt puhta jooksu, kaheminutiline kaotus pidi tulema eelkõige jooksukiiruse arvelt. Võimalik, et oma mõju avaldas eile saadud oksalöögist vastu silma tingitud pisut udune nägemine ühest silmast. Seda mõju on raske hinnata, aga arvatavasti kärpis see mõnevõrra kaardilugemise kiirust,” ütles Timo Sild.

Janek Piirisild sai 92 mehe seas 76. koha, Lauri Sild katkestas.

Naiste 4,65 km pikkuse võistluse võitis rootslanna Anna Bachman. Laura Joonas sai 33., Marianne Haug 43., Kerstin Uiboupin 61. ja Maiki Jäädmaa 67. koha. Eleri Hirve tulemus tühistati puuduva kontrollpunkti tõttu. Võistles 71 naist.

Samas toimunud Suunto Gamesil võitsid OK Võru sportlastest kahe päeva kokkuvõttes esikoha Tanel Papp (M20), Hando Allmann (M14A) ja Hanno-Laur Kunnus (M14B). Lauri Pähn (M18) ja Airi Alnek (N45) saavutasid teise ning Inga Siegert (N21B) ja Erika Joonas (N45) kolmanda koha.

Võrumaa orienteerujate tulemusi Suunto Gamesi kahe päeva kokkuvõttes. M21A 6. Tanel Mõttus. M21B 4. Kristjan-Martin Kirjanen. M12A 5. Olev Piirisild, 9. Karmo Tisler. M10TR 6. Reiko Kallas. M40 7. Tõnis Piirisild. M50 6. Einar Luup. N21B 6. Triin Jäädmaa. N16A 9. Kaisa Kahre. N21A 5. Silvia Luup. N16B 5. Signe Kallion. 14A 9. Kristina Haug. N40 8. Marika Jäädmaa. N50 8. Sarmite Sild.