Rei judokad võitsid kaks kulda ja klubide esikohakarika

Täna Tartus peetud Eesti B-vanuseklassi meistrivõistlustel said kuldmedali kaela kaks Võru Rei judokat – Randel Päästel võitis esikoha kuni 55 kg ja Givi Kokhtashvili kuni 73 kg kaaluvate poiste seas. Klubide arvestuses tõi Rei Võrru esikohakarika.

Päästel alistas teel kullavõiduni neli ja Kokhtashvili kolm vastast. Esikohamatšis oli esimene üle Artjom Žitnevist (Afina), teine Janari Olevist (Toni judokool).

Kuni 42 kilo kaaluvate poiste konkurentsis alistas Richard Lepp kaks konkurenti neljast ja teenis pronksmedali.

Egerti Kiisk (-50 kg) jagas seitsmendat-kaheksandat kohta, Ivo Ri Reijo Mägiste (-66 kg) langes konkurentsist avamatši kaotuse järel.

Samas peeti ka Eesti juunioride meistrivõistlused. Rei noormeestest jõudsid Rene Sulg (-73 kg) ja Richard Kuklane (-90 kg) viienda ja kuuenda koha ning Robin Soe (-66 kg) seitsmenda ja kaheksanda koha jagate hulka. Neidude konkurentsis oli Karolin Sumerkina (-57 kg) viies.

B-klassi arvestuses võitis Võru Rei klubide esikohakarika. Pjedestaalil kõrgeimal astmel on kullamehed Randel Päästel ja Givi Kokhtashvili ning pronksi teeninud Ricard Lepp. Foto: Rei