Henri Treial jäi esimese välishooajaga rahule

Võrust pärit võrkpalluri Henri Treiali esimene välishooaeg jõudis lõpule, kui Tšehhi meistrisarja pronksiseeria kolmandas mängus pidi ČEZ Karlovarsko tunnistama Libreci Dukla 3:0 paremust. Sama seisuga lõppes ka kogu seeria.

„Enda esimese välishooajaga jään ma vägagi rahule. Arengut oli näha absoluutselt igas elemendis, kuna Tšehhis on terve hooaja peale tehtud väga palju trenne erinevate asjade parandamiseks ja sellest kõigest on palju külge jäänud. Kõige rohkem oli mul sarnaselt eelneva karjääriga probleeme serviga, aga arvan, et olen siiski siinoldud aja jooksul ka selles elemendis stabiilsemaks läinud,” rääkis Treial Volle.ee vahendusel.

Kuigi meistrisarja otsustavad mängud ei kulgenud Karlovy Vary klubile loodetud suunas – poolfinaalis tuli tunnistada České Budějovice ja pronksimängudes Libereci Dukla paremust – jäi meeskond kokkuvõttes hooajaga rahule, sest sügisel püstitatud eesmärgid täideti. Karikasarjas võideti hõbemedalid ja tugevuselt teises eurosarjas (CEV Cup) jõuti veerandfinaali.