Urvaste meeskond tuli rahvaliiga finaalturniiril kolmandaks

Urvaste/Baltic Steelarc saavutas läinud nädalavahetusel Tallinnas toimunud korvpalli OlyBet rahvaliiga finaalturniiril kolmanda koha.

Urvaste korvpallurid lunastasid koha finaalturniirile jaanuaris Paide etapil saavutatud kolmanda kohaga. Kokku osales sel hooajal korvpalliliidu poolt ellu kutsutud rahvaliigas kolmel eelturniiril 21 meeskonda üle Eesti ning igalt turniirilt pääses finaalvõistlusele neli paremat.

Finaalturniiril oli mängude pikkus 2 x 8 minutit ning alustati neljas alagrupis. Urvaste alistas Epoproffi 24:13 ja KK Pühajõe 30:3, tuli alagrupis esimeseks ja pääses veerandfinaali, kus mängiti 17:5 üle ühe eelturniiri võitja Coca Cola.

Poolfinaalis kaotas Urvaste Mõisakülale 14:16. „Enamuse ajast juhtisime, kaks minutit enne kohtumise lõppu olime ees nelja punktiga, aga kaotasime mängu viimasel minutil ikkagi,” ütles Urvaste meeskonna juhendaja Margus Klaar.

Pronksimängus mindi uuesti vastamisi Pühajõega, keda taas võideti, seekord 20:13. „Kuigi võit ei tulnud nii kergelt kui alagrupis, saime ikkagi oma tahtmise,” sõnas Klaar.

Rahvaliiga võitjaks tuli RLV Massive.

Urvaste/Baltic Steelarc võistkonnas mängisid Arvi ja Avo Kirsbaum, Sander ja Jan Karl Jõela, Ott Mõts, Jaan Ringinen, Kaidar Kasak, Agris Škuditis, Rauno Uibopuu, Eiko Roosimaa ja Renee Kilter.

„Suur tänu toetajatele, kelleks olid Baltic Steelarc, Urvaste vald ja Kasak,” lisas Klaar.