Heategevusliku teatejooksuga kogutakse raha laste raviks

Neljapäeval, 11. mail toimub üle Eesti traditsiooniline heategevuslik teatejooks. Võrus algab jooks kell 16 Kesklinna pargis, ürituse avab abilinnapea Sixten Sild ning soojendusvõimlemist juhib jalgrattur Mari-Liis Mõttus.

„Teatejooksu idee on anda noortele võimalus tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest ning samal ajal õpetada neile ka heategevuse olulisust. Meil on hea meel, et Teatejooks on paljude noorte jaoks juba iga-aastane traditsioon, kus oma osalemisega moraalne panus nende eakaaslaste ravi jaoks, kes on õnnetu juhuse või haiguse läbi liikumisvõime kaotanud,” lausus jooksu üks eestvedajaid Erik Pallase.

Teatejooks on Eesti suurim laste- ja noortespordiüritus, mis toimub juba 12. korda. Jooksu eesmärk on toetada õnnetuse või haiguse läbi liikumisvõime kaotanud laste ravi. Annetused lähevad Haapsalu neuroloogilisele rehabilitatsioonikeskusele, kus liikumisvõime kaotanud lapsi ravitakse.

Annetamiseks on kaks moodust – võib helistada heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot) või teha ülekande MTÜ Tallinnmeeting heategevuskontole Danske Bank pangas (EE603300332077210009). Nii heategevustelefon kui -konto on avatud aastaringselt.