Võrumaa laskurid saavutasid kolmikvõidu

Võrumaa jahimeeste seltsi mehed Kaupo Kindsigo, Tauri Tamm ja Tauno Tamm saavutasid nädalavahetusel toimunud Eesti meistrivõistlustel kombineeritud jahipraktilises harjutuses kolmikvõidu.

Kindsigo võidusumma oli 751 punkti. Tauri Tamm kaotas talle vaid ühe punktiga, Tauno Tamme tulemus oli 733 punkti. Kolmikule kuulus ka kindel võistkonnavõit, kusjuures teiseks tulnud Laekvere meeskonda edestati täpselt 100 punkiga.

Edule pandi alus laupäeval Elvas toimunud haavlilaskmisega, kus Tauri Tamm tabas parimana 100 märgist 94. Kindsigo ja Tauno Tamm said pihta 92 märgile ning jagasid teist-kolmandat kohta. Eile lasti Viljandimaal Kuritses vintrelvast harjutuse teine pool ning siis oli Kindsigo 383 punktiga kuues, Tauri Tamm 374 punktiga üheksas ja Tauno Tamm 365 punktiga kümnes.

Kuritses peeti ka vintrelvaharjutuse Eesti meistrivõistlused ning seal sai Tauri Tamm 389 punktiga neljanda, Kindsigo 383 punktiga kaheksanda ja Tauno Tamm 357 punktiga 22. koha. Täpseima käega oli 395 punkti kogunud Aili Popp (Männiku SK). Võistkondlikult saavutasid Võrumaa laskurid sel alal Järvamaa ja Tartu JK järel kolmanda koha.


Kaupo Kindsigo (keskel), Tauri Tamm (vasakul) ja Tauno Tamm jagasid omavahel kombiharjutuse medalid. Foto: EJSL