Danpower Cupi Võrus valitsesid Läti paarid

Võrus Tamula järve rannas täna lõpule jõudnud Danpower Cupil, mis oli Eesti rannavolle karikasarja hooaja teine etapp, triumfeerisid nii meeste kui ka naiste arvestuses lätlased. Heleene Hollas saavutas koos Liisa Soometsaga naiste turniiril teise koha.

Alagrupiturniiri läbisid Hollas ja Soomets puhaste paberitega. Veerandfinaalis lükkasid nad konkurentsist Kadri Leiteni ja Kristi Vingi ning poolfinaalis Liina Kaisi ja Kadi Mägi, võites mõlemad kohtumised 2:0.

Esikohamängus lätlannade Agnese Caica ja Ilze Liepiņlauskaga tuli Hollasel ja Soometsal vastu võtta 0:2 kaotus, mõlemad geimid kaotati 12:21. Kolmandaks tulid Kristi Nõlvak ja Mari-Liis Graumann.

Merlin Hurt mängis koos Kati Keelega, ühtegi mängu nad ei võitnud.

Meeste turniiri finaalis võitsid Atvars Vilde ja Armands Āboliņš Kaspar Pomerantsi ja Mihkel Tanila 2:1 (17:21, 21:14, 15:13). Kolmanda koha said Rein Tiisaar ja Indrek Verro.

Võrulased Sten ja Henry Maask kaotasid kõik kolm alagrupimängu. Ivo Taul mängis koos Mart Müüriga ning oma ainsa võidu said nad just Maaskide üle.

Eesti rannavolle karikasari jätkub 8.–9. juulini etapiga Pärnus.