Võru Heliose duubel lõpetas Valga Warriori võiduseeria

Eesti jalgpallimeistrivõistluste IV liigas näitas musklit Võru FC Heliose duubelmeeskond, kes alistas täna Väimelas lõunapiirkonna liidri, seni kõik kaheksa mängu võitnud Valga FC Warriori 3:1 (1:0).

Võit on seda väärtuslikum, et saavutati ilma põhimeeskonna mängijate abita, kel täna oli II liiga mäng. Treener Vjatšeslav Vassilenko sõnul tegid kõik mehed väga hea mängu ja andis võidu tarvis oma panuse.

Kollektiivselt tegutsenud väljakuperemehed läksid ligi 30kraadises leitsakus mängu 27. minutil Karl Martin Saare väravast juhtima. Sama mees näitas teise poolaja keskel kolmeminutise vahega kahel korral suurepärast kiirust, realiseerides kindlalt talle jooksu peale antud söödud ning viies Heliose 3:0 ette.

Kaotuse hõngu tundvad valgalased vastasid jõulise, kohati lausa toorutseva mänguga, aga see neid ei aidanud. Alles lisaminutitel õnnestus külalistel pall esimest korda Heliose duubli väravas debüüdi teinud Hugo-Leon Leiesi selja taha saata.

IV liiga lõunapiirkonnas tõusis Võru FC Helios II nüüd valgalaste järel teiseks ehk kohale, mis annaks pileti III liigasse.

Järgmises voorus võõrustavad võrulased teist naabrit – tuleva nädala pühapäeval mängitakse Väimelas Põlva FC Lootosega.

Hiljuti Heliose duubliga liitunud Karl Martin Saar sai oma uue meeskonna eest kirja esimese kübaratriki. Foto: Priit Lööper