Eleri Hirv jäi pronksist kaheksa sekundi kaugusele

Eleri Hirv oli täna Loksal peetud Eesti meistrivõistlustel orienteerumissprindis naiste põhiklassis esimene, kes medalita jäi. Ülekaaluka võidu saavutanud Evely Kaasikule kaotas ta 2,5 km pikkusel distantsil 41 sekundiga.

Kaasiku võiduaeg oli 15.20, hõbed sai Margret Zimmermann (+0.30) ja pronksi Annika Rihma (+0.33). Esikümnesse jõudis peale Hirve veel kaks OK Võru nast: Laura Joonas (+1.16) tuli kuuendaks ja Marianne Haug (+1.22) kaheksandaks. Triin Jäädmaa oli 13., Maiki Maalberg 14. ja Eva-Maria Truusalu 17.

Meestest võitis 3 km pikkusel rajal Eesti meistrikulla Kenny Kivikas. OK Võru meestest oli Jaagup Truusalu (+1.32) viies, Kaur Kase (+2.04) seitsmes ja Markus Puusepp (+2.41) kümnes. Tanel Papp sai 12. Alar Kume 18. ja Janek Piirisild 22. koha.

Lauri Pähn tõi OK Võrule esikoha juunioride konkurentsis, Heiti Hallikma M35, Rafael Gordon M70 ja Airi Alnek N50 vanuseklassis.

Teisi OK Võru orienteerujate tulemusi. M18 7. Alex Treier, 9. Raido Kiss. M16 10. Tõnis Jäädmaa. M14 4. Jürgen Joonas. M75 4. Georg Sooberg. N18 9. Kaisa Kahre, 10. Signe Kallion. N16 6. Anita Laanejõe. N35 5. Ülle Hollo. N50 5. Epp Voitka.