Armin Pilv oli Saku kolmapäevakul äpardustega kimpus

Armin Pilv võistles täna Sakus Škoda MTB kolmapäevakute viimasel maastikurattakrossil, kus sai 16. koha. Võijaks tulnud Henrik Kivilole kaotas ta 10,8 km pikkusel distantsil 3.42-ga.

„Kuna ma ei olnud sarjas varem osalenud, pidin startima natuke kaugemalt ja pidin alguses palju tööd tegema, et esimestele järele jõuda. Jõudsin ka esimestele saba peale, kuid sain aru, et seda tempot on algul natuke palju ja võtsin hoogu maha. Sõitsin esikuuiku piiril, kui ühtäkki lõikasin palju kurvi, takerdusin amordiga suure kännu taha ja [lendasin] ülepea otse võpsikusse. Kaotasin paar kohta ja sain sõitu jätkata, kuid mitte kaua, sest juba paari kilomeetri pärast tuli väga kitsas kohas maha kett. Pidin veidi maad jooksma ja keti pealepanekuga läks ka omajagu aega,” rääkis Pilv.

Viimasel ringil sai ta jälle tempo üles ja sõitis esikümnesse, kui samas kohas jälle juhtus – tõmbas kuidagi heina hammasrataste vahele. Edasisõitmine oli raske ja puhastamiseks tuli taas korraks peatuda. Viperustele vaatamata jäi Pilv võistlusega rahule. „Väga kiidan korraldajaid, sest rada oli väga tehniline ja raske,” sõnas ta.