Võrumaa omavalitsuste parimad sportlased 2017

Tänavuse Võrumaa spordiaasta eilsel lõpuüritusel jätkati VSport.ee poolt 2010. aastal alustatud traditsiooni ning tunnustati ka maakonna kõigi omavalistuste parimaid sportlasi ja spordiharrastajaid.
 
Antsla vald
TAAVI KANNUMÄE
 
Rattaspordile pühendunud meest ei hirmuta vihm, lumi, pimedus ega jäine tuul – kui treeningplaanis on neli tundi rattatreeningut, siis tuleb teha. Ka tulemused tulevad: näiteks sportklassi esikohad Eesti esivõistlustelt cyclokrossis ja maastikurattamaratonis, teine koht rattakrossis ning seenioride teatekrossi pronks Eesti meistrivõistlustelt.
 
Haanja vald
MERLI MARI UTSAL
 
Haanja kooli parim sportlane, kellele meeldib üle kõige suusatamine – tänavu võttis ta osa 20 suusavõistlusest. Mängib ka jalgpalli ning on osalenud orienteerumisvõistlusel ja Võrumaa pikamaajooksusarjas.
 
Lasva vald
LAURA JOONAS
 
Juba lapsepõlvest orienteerumisega tegelnud Laura Joonas võistles tänavu kodusel MMil ning tuli neljakordseks Eesti meistriks, aga võitis ka koduvallas 30kraadises suvekuumuses joostud 12 km pikkuse Lasva jõe- ja järvejooksu.
 
Meremäe vald
MARET UTSAL
 
Usin osaleja Võrumaa pikamaajooksusarjas ning laste spordiürtustele kaasaja.
 
Misso vald
ROBIN SAARNIIT
 
Lootustandev noor tehnikahuvilne, kelle kirg on autosport.
 
Mõniste vald
TAUNO TAMM
 
Tänavuste jahipraktilise laskmise Eesti meistrivõistluste võitja inglise sportingus ning pronksimees compak sportingus ja kombineeritud harjutuses.
 
Rõuge vald
RÕUGE SAUNAMAA JALGPALLIMEESKOND
 
Saalijalgpalli Eesti karikavõistluste finalist, rannajalgpalli Eesti meistriliiga seitsmes ning tavajalgpalli maakonna meister.
 
Sõmerpalu vald
ALAR ROSENBERG
 
Tulihingeline ja mitmekülgne autosportlane, kellele kõige enam meeldib kihutada jäärajal – Tamula jääl käib ta hea meelega võistlemas veel siis, kui jää asemel juba supp. Temata ei möödu ükski kohalik autospordivõistlus.
 
Urvaste vald
KAIDAR TAAL
 
EMÜ korvpallivõistkonna mängijana võitis tänavu Eesti esiliigas pronksmedali, SK Urvaste ühe liidrina vedas oma meeskonna Võrumaa meistritiitlini.
 
Varstu vald
SIGMAR TAMMEMÄGI
 
Matsi tehnikaspordiklubi juhatuse liige ja oma ala propageerija võistles tänavu edukalt Lätis populaarses Žiguļu Kauss sarjas, kus võitis talvel esikoha ja tuli aasta kokkuvõttes teiseks. Eestis langesid tema saagiks esikohad Tarvastu karikal ja Võrumaa suvekarikal.
 
Vastseliina vald
TARVI SIKK
 
Laskesuusatamise Eesti meistrivõistlustel võitis Vastseliina noormees tänavu ühe hõbe- ja ühe pronksmedali, lisaks veel pronksi suvebiatlonis.
 
Võru vald
RAIDO RÄNKEL
 
Aasta tagasi Võru valda elama kolinud suusamees teenis hiljuti MK-punkte suusasprindis ning tuli tänavu ka neljakordseks Eesti meistriks distantsidel sprindist kuni 50 km maratonini.
 
Võru linn
ALBERT HURT ja MARI-LIIS MÕTTUS
 
Võru linn tunnustab traditsiooniliselt kahte lootustandvat juuniori. Tänavu on nendeks võrkpallur Albert Hurt ja jalgrattur Mari-Liis Mõttus.
 
Võrumaa omavalituste parimad sportlased/sporditegelased 2016
Võrumaa omavalituste parimad sportlased/sporditegelased 2015
Võrumaa omavalituste parimad sportlased/sporditegelased 2014
Võrumaa omavalituste parimad sportlased/sporditegelased 2013
Võrumaa omavalituste parimad sportlased/sporditegelased 2012
Võrumaa omavalituste parimad sportlased/sporditegelased 2011
Võrumaa omavalituste parimad sportlased/sporditegelased 2010

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga