Mehed

  • 2016 Robert Täht (võrkpall)
  • 2015 Lauri Sild (orienteerumine)
  • 2014 Timo Sild (orienteerumine)
  • 2013 Aigar Leok (motosport)
  • 2012 Aigar Leok (motosport)
  • 2011 Tanel Leok (motosport)
  • 2010 Tanel Leok (motosport)
  • 2009 Tanel Leok (motosport)
  • 2008 Tanel Leok (motosport)
  • 2007 Tanel Leok (motosport)
  • 2006 Anti Saarepuu (murdmaasuusatamine)
  • 2005 Andrus Värnik (kergejõustik)
  • 2004 Andrus Värnik (kergejõustik)
  • 2003 Andrus Värnik (kergejõustik)
  • 2002 Avo Leok (motosport)
  • 2001 Avo Leok (motosport)
  • 2000 Raul Olle (murdmaasuusatamine)
  • 1999 Avo Leok (motosport)
  • 1998 Raul Olle (murdmaasuusatamine)
  • 1997 Avo Leok (motosport)
  • 1996 Sixten Sild (orienteerumine)

 
Naised

  • 2016 Eleri Hirv (orienteerumine)
  • 2015 Eleri Hirv (orienteerumine)
  • 2014 Liis Kranich (kergejõustik)
  • 2013 Eleri Hirv (orienteerumine)
  • 2012 Kerstin Uiboupin (orienteerumine)
  • 2011 Kerstin Uiboupin (orienteerumine)
  • 2010 Kaija Udras (murdmaasuusatamine)
  • 2009 Kaija Udras (murdmaasuusatamine)
  • 2008 Kaija Udras (murdmaasuusatamine)
  • 2007 Ailen Atspool (judo)
  • 2006 Sirli Hanni (laskesuusatamine)
  • 2005 Silja Suija (murdmaasuusatamine)
  • 2004 Silja Suija (murdmaasuusatamine)
  • 2003 Sirli Hanni (laskesuusatamine)
  • 2002 Tuuli Mäeots (suusaorienteerumine)
  • 2001 Tuuli Mäeots (suusaorienteerumine)
  • 2000 Pille Tali (korvpall)
  • 1999 Pille Tali (korvpall)
  • 1998 Pille Tali (korvpall)
  • 1997 Evely Vumba (võrkpall)
  • 1996 Evely Vumba (võrkpall)

 
Võistkonnad
(alates 1998. aastast; 2006. aastast valitakse eraldi parim pallimänguvõistkond)

  • 2016 Sõmerpalu Motoklubi enduromeeskond ning Famila/Võru VK võrkpallinaiskond
  • 2015 Siim Plangi – Marek Sarapuu (autoralli) ning Famila/Võru VK võrkpallinaiskond
  • 2014 Sõmerpalu Motoklubi enduromeeskond ning Famila/Võru VK võrkpallinaiskond
  • 2013 Kahevõistluse paarissprinditiim Kail ja Han Hendrik Piho ning Famila/Võru VK võrkpallinaiskond
  • 2012 Võru jahimeeste seltsi laskemeeskond (Tauno Tamm, Tauri Tamm, Rivo Poltimäe, Kaupo Kindsigo) ja Võru VK/SK võrkpallinaiskond
  • 2011 Võru jahimeeste seltsi laskemeeskond (Tauno Tamm, Tauri Tamm, Rivo Poltimäe, Kaupo Kindsigo) ja Võru VK/SK võrkpallinaiskond
  • 2010 Võru suusaklubi teatesprindinaiskond (Kaija Udras, Kertu Saarepuu) ja Valio Võru VK võrkpallimeeskond
  • 2009 Võru suusaklubi teatenaiskond (Regina Oja, Kertu Saarepuu, Kaija Udras) ja Valio Võru VK võrkpallimeeskond
  • 2008 Lõunalõvi 4 x 400 m jooksu teatenaiskond (Kerli Laht, Aliis Laidver, Mariana Kappinen, Anne Viskov) ja Valio Võru VK võrkpallimeeskond
  • 2007 Lõunalõvi 4 x 400 m jooksu teatenelik (Asko Anipai, Viljar Jorro, Andres Raja, Taavi Liiv) ja Võru VK võrkpallimeeskond
  • 2006 Lõunalõvi 4 x 400 m jooksu teatenelik (Asko Anipai, Tiit Uibosaar, Viljar Jorro, Taavi Liiv) ja Võru VK võrkpallimeeskond
  • 2005 Võru suusaklubi teatemeeskond (Erkki Jallai, Raul Olle, Anti Saarepuu)
  • 2004 Võru suusaklubi teatemeeskond (Eiko Toom, Erkki Jallai, Anti Saarepuu, Asko Saarepuu)
  • 2003 Lõunalõvi 4 x 100 m jooksu teatenelik (Lauri Dolenko, Ragnar Kask, Tom Allas, Lauri Leis)
  • 2002 Jumek Võru VK võrkpallinaiskond
  • 2001 OK Võru orienteerumise teatemeeskond (Tarmo Siim­saa­re, Heiti Hallikma, Tarvo Avaste)
  • 2000 OK Võru suusaorienteerumise teatemeeskond (Heiti Hallikma, Tarmo Siimsaare, Ander Ojandu)
  • 1999 OK Võru orienteerumise teatemeeskond (Heiti Hallikmaa, Tarvo Avaste, Sixten Sild)
  • 1998 OK Võru orienteerumise teatemeeskond (Leho Haldna, Tarvo Avaste, Sixten Sild)

 
Juuniorid

  • 2016 Tarvi Sikk (orienteerumine) ja Mari-Liis Mõttus (jalgrattasport)
  • 2015 Rene Zahkna (laskesuusatamine) ja Õilme Võro (kergejõustik)
  • 2014 Rene Zahkna (laskesuusatamine) ja Laura Joonas (orienteerumine)
  • 2013 Rene Zahkna (laskesuusatamine)
  • 2012 Han Hendrik Piho (kahevõistlus)
  • 2011 Kail Piho (kahevõistlus)
  • 2010 Lauri Sild (orienteerumine)
  • 2009 Lauri Sild ja Karmen Alnek (mõlemad orienteerumine)
  • 2008 Timo Sild (orienteerumine)
  • 2007 Taavi Liiv (kergejõustik)
  • 2006 Markus Puusepp (orienteerumine)
  • 2005 Tanel Leok (motosport)
  • 2004 Tanel Leok (motosport)
  • 2003 Tanel Leok (motosport)
  • 2002 Meelis Kanep (male)
  • 2001 Tanel Leok (motosport)
  • 2000 Maksim Funkner (kreeka-rooma maadlus)
  • 1999 Maksim Funkner (kreeka-rooma maadlus)
  • 1998 Gert Koch (kergejõustik)
  • 1997 Margus Ader (laskesuusatamine)
  • 1996 Ander Ojandu (suusaorienteerumine)